Arama sonuçları: *

1. ozan3592

F/P Kulaklık önerisi 2024

SteelSeries Artics 1 wireless kullanıyorum. Bataryası bozuldu kablosuz çalışmıyor, kulağın bir süngeri koptu kopacak, kopmasa da soyuluyor kulağıma yapışıyo parçalar. Kısacası ömrü doldu. F/P kulaklık arıyorum Gamepower Fujini gördüm Abdullah incelemesini yapmış. Başka önerileriniz varsa açığım...
  2. ozan3592

koltuktan kayma problemi

mantıklı geldi bi deniyim XD
  3. ozan3592

koltuktan kayma problemi

neylerden
  4. ozan3592

koltuktan kayma problemi

Başlıktanda anlaşılacağı üzere birkaç senelik deri bi oyuncu koltuğum var ve oturduğumda genelde yere basmıyorum ya bağdaş kurarım yada bi yere uzatırım ama öyle yaptığımda da koltuktan kayıyorum ve postür bozuluyo rahatım da kaçıyo :D belki benimle aynı şeyi yaşanlar vardır diye sormak istedim...
  5. ozan3592

İkinci monitör tavsiyesi

ms hz değeri farketmez. ucuza ikinci monitör bakıyorum tavsiyeniz var mıdır?
  6. ozan3592

Ikinci monitör tavsiyesi

Samsung fena değil gibi 1676201186 Zamanında 75hz 1ms LG monitorü 400tlye aldığım için şuan hepsi çok pahali geliyor gözüme
  7. ozan3592

Ikinci monitör tavsiyesi

Ucuz yollu ikinci ekran arıyorum. Ms hz değeri umrumda değil. Ortalama 20 inc.
  8. ozan3592

🔥İndirim WİNDOWS 10 PRO Lisans Anahtarı 9.50'TL

25 dk oldu bişey gelmedi hala. Bi bana mı oldu böyle?
  9. ozan3592

F/P Klavye tavsiyesi 1000 TL ye kadar

tryhard bi oyuncu değilim mekanik olmasa da olur. Çok ses yapmasın. Verdiğim paraya değsin istiyorum. Tercihen numpad ve tr olsun. Aklımda Logitech G213 var 824 TL. Başka tavsiyelere açığım. https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-logitech-g213-prodigy-kablolu-oyuncu-si-fiyati,8758754.html
  10. ozan3592

🔥İndirim WİNDOWS 10 PRO Lisans Anahtarı 9.50'TL

tam da yeni pc almıştım key bakıyodum. Satın aldım direk umarım hemen gelir kod.
  11. ozan3592

DA Yeni sistem ne kadar olur?

Sizce yeni sistem bu ay içinde çıkar mı? Çıkarsa fiyatı ne olur? Bende pc olduğu için önceki sistemleri takip etmemiştim. Ama şuan ihtiyacım var. Bütçe 13k
  12. ozan3592

Çözüldü✓ Bu kasa bu paraya değer mi

Teşekkürler yorum için
  13. ozan3592

🔥İndirim Pegasus 2 TL Uçak Bileti

Yurt içi - Yurt Dışı Gidiş Dönüş 2 TL Pegasusun kampanyası başlayalı 1 haftayı geçti. Kimse foruma yazmamış, şaşırdım. Ben yazıyım da forumdaki kardeşlerim yararlansın dedim. Nasıl Faydalanılır? - 12-24 yaş aralığında olacaksın - Pegasus Genç BolBol'a üye olacaksın. - @pegasusairlines...
  14. ozan3592

F/p Kurutma Makinesi tavsiyesi?

Eve kurutma makinesi alacağız. Hazır indirim zamanıyken foruma sormak istedim. Tavsiyeniz var mıdır?
  15. ozan3592

Format sırasında ssd hatası ACIL YARDIM

Yarın kasayı satıyorum. Format atıyım dedim. Win 10 kurulum ekranında 2 ssd ye de win10u kurmama izin vermiyor. Ne yapabilirim valla hic vaktim yok.
  16. ozan3592

PC'yi satmadan önce SSD ye LLF atmalı mıyım?

Arkadaşlar yarın öğlen kasayı satıyorum ( 2 adet ssd dahil. ssd leri de satmak zorundayım). Şimdi 2 adet ssd mevcut satmadan önce ne yapmam gerekir? ve nasıl yapabilirim? daha önce hiç yapmadım. Öğretici video önerecek yada direk yardım edebilecek biri var mı?
  17. ozan3592

Bu sisteme 11.5k teklif var. Versem mi?

Cevaplar için teşekkürler
  18. ozan3592

Bu sisteme 11.5k teklif var. Versem mi?

KASA ICERİĞİ *** --Asus ROG-Strix-RTX2060-06G-Gaming GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı --AMD Ryzen 5 3600 3.60GHz 35MB Soket AM4 Fanlı Işlemci -- Gigabyte B450M S2H Anakart --Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming Ram --James...
  19. SteelSeres Arctis 1 Wireless USB-C Oyuncu Kulaklığı 850 TL

İstanbul SteelSeres Arctis 1 Wireless USB-C Oyuncu Kulaklığı 850 TL

SteelSeres Arctis 1 Wireless USB-C Oyuncu Kulaklığı 850 TL den satılıktır fatura garanti var. detaylar / iletişim için telegram @Ozan59
Top Bottom