Arama sonuçları: *

1. B

3 adet fiyatı yakın hazır sistem arasında kaldım . lütfen yardımcı olur musunuz.

Benim sorum gayet net. Sen soruya nasıl cevap verdiğine dön bi bak istersen. Daha fazla da uzatmanın mantığı yok
  2. B

3 adet fiyatı yakın hazır sistem arasında kaldım . lütfen yardımcı olur musunuz.

Kendisi sanırım bu platformun bilgi alışverisi yapmak olduğunu unutmuş . farklı amaçlar için kullanıyor belli ki.bu arkadaşa soru sormayın 1709127491 Çok teşekkür ederim cevabın içim
  3. B

Açıkla o zman sebebini. Amd ryzen istemiyorum
  4. B

Attığın 41.5k . Onu da geçtim amd ryzen ben tercih etmiyorum. 4060ti gayet benim işimi görür. Ben 3 seçenek sundum . Alakasız mesajlar geliyor 1709126979 Ne yardım etmiş acaba?3 seçenek arasındn seçim yapamadım diyorum . Saçma sapan yorum geliyor
  5. B

Boş yorum yapmak için burayı işgal etme kardeşim. Bu işlerden anlamıyorsan da caz yapma
  6. B

ben pc müh okuyorum ilerde yazılım projeleri için ayrıyaten oyun için de sağlam bir şey arıyorum . 39k nın üstüne çıkamam. ama almışken de en iyisi olsun istedim.monitör de alıcam henüz almadım . monitör önerin varsa da çok mutlu olurum 1709123684 bu üç pc de yakın özellikte gibi işin içinden...
  7. B

DH-EAGLEDH-EAGLEITOPYA SİL ÜRÜN DETAY 36.538,84 Ürün Adı Adet Sistem Montaj Hizmeti 1 Intel Core i5 14400F 2.5GHz 20MB Önbellek 10 Çekirdek 1700 10nm İşlemci 1 ASUS PRIME H610M-K D4 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI D-Sub mATX Anakart 1 GoodRam 8GB IRDM X 3200MHz CL16 DDR4 Kırmızı Single Kit Ram...
Top Bottom