Arama sonuçları: *

1. E

ram kullanımı problemi

yani evet riot discord defender vanguard falan çalışıyo ama görev yöneticisind opera 2000mb yiyo ramden öbürleri 150 mb geçmiyor tarayıcıdan demekki
  2. E

ram kullanımı problemi

Ramim 32 gb ve opera discord açıkken ram 8 gb kullanıyor normalmidir
  3. E

işlemci ısı sorunuuu

yok zaten çok oyun oynammaya dikkat ediyorum soğutucusuz tek korkum işlemcinin zarar görmesi ömrünün kısalması fps düşmeleri olması performansının düşmesi
  4. E

işlemci ısı sorunuuu

dropun sebebi ısı değilmi yani soğutucu taktığımda droplarda olmaz zaten şuan drop yok herhangi bir
  5. E

işlemci ısı sorunuuu

rhaba arkadaşlar R5 7500F bir işlemcim var daha sistemi bu ayın 15'inde aldım ve bildiğiniz gibi 7500F işlemci stok fanla 90 95 derecelere kadar çıkıyor 1 haftaya yeni bir soğutucu alacağım Thermalright Phantom Spirit soğutucu bu merak ettiğim şey şu yaklaşık PC'yi 10 15 gün kullandım yani...
  6. E

işlemcim çok ısınıyor

arkadaşlar bazı oyunlarda 90 95 dereceleri görüyorum yeni sistem aldım işlemcim r5 7500f stok soğutucu yetersiz olduğundan 1 hafta içerisinde soğutucu alacam valorantta 90 dereceleri görüyorum oyunu oynarsam bişi olurmu
  7. E

XPG Lander kasaya Thermalright Phantom Spirit uyar mı?

5 mm sıkıntı yapmaz dimi birde ben oyunlarda 90 dereceye kadar çıkıyorum boştayken 65 dereceler bu soğutma baya indirir dimi dereceleri
  8. E

XPG Lander kasaya Thermalright Phantom Spirit uyar mı?

Arkadaşlar kasa bu işlemcim R5 7500 F soğutucu kasaya uyar mı bir de soğutucunun performansı nasıldır
  9. E

işlemci soğutucu önerisi r5 7500f

r5 7500 f bir işlemcim var ve aşırı ısınıyor hiç bir şey yapmıyorken bile 65 dereceler bazı oyunlarda 90 dereceler soğutma önerileriniz nelerdir thermaltake modellinden var 2 tane beğendiğim...
  10. E

işlemci soğutucu önerisi

arkadaşlar aklımda bazı soğutmalar var sizce hangisini almalıyım...
  11. E

işlemci ısınma ve hız

yani çok etmedim ama sistem daha yeni yani asettoya girdiğimde çok yaptı ama çıktım sonra ama odam cidden sıcak yani birde stok fan olduğu için olabilirmi biraz korkuttu çünkü ne yalan söyliyim kötü hissettim biraz
  12. E

işlemci ısınma ve hız

Arkadaşlar bugün Assetto Corsa yani onun modlu versiyonu content Manager oynadım trafik modlu falan yüksek ayarlar ve işlemcim 90 derecelere kadar çıktı 87 falan diyebiliriz sonradan biraz korktum neden bu kadar gördü diye şöyle söyleyeyim işlemcim R5 7500 F ekran kartım ise RX 7700 XT yani...
  13. E

valorant çözünürlükk

arkadaşlar sistemim 2k ama monitörüm 1080p valorant'da 2k çözünürlük seçeneği yok öbür oyunları daha denemedim sıkıntı monitörde mi yoksa özel çözünürlük olarak mı yapacağım
  14. E

2 k sistemde 1080 p monitör

tamamdır bekliyorum
  15. E

evet tebilondan bir kişi videosunu çekmişti fiyatı uygun gibiydi yani diğer sistemlere göre f/p dı biraz daha peki konuyla alakalı bir bilgin varmı
  16. E

dostum yazdım sistemi bakabilirmisin
  17. E

sistem 2 k monitör 1080 p

monitörüm 1080 p monitör sistem 2k bir sistem ama valorant'ta çözünürlük kısmında 2k yok
  18. E

kral monitör markası Asus 24" Tuf Gaming VG249QL3A sistemi daha yeni topladım yani 180 hz şuanlık bence geçemez zaten sorun yok benlik ben 165 hz e okeyim ondan sorun yok acaba monitörmü sıkıntılı diye şüpelendimde birde sistemim x 7700 xt işlemci r5 7500 f ram 32gb işlemci ekran kartını...
  19. E

erkan kartı rx 7700 xt işlmeci r5 7500 f soket fan ram 32 gb 1720871512 dostum yazdım sistemi
  20. E

sistemim 2 k bir sistem ama monitörüm 1080 p 180 hz şimdi şikayetim şu ben monitörde 180 hz e alınca ince beyaz çizgiler oluşuyor monitörde ama 165 z alınca erangi bir soun olmuyo bunun sebebi nedir birde 2 k sistemde 1080 p kullanmak bazı oyunlarda drop yaparmı fc 24 gibi tarzı başka oyunlarda...
Top Bottom