Arama sonuçları: *

1. Leonard

Yardım Cod Serisini nereden Oynayabilirim?

Teşekkürler
  2. Leonard

Yardım Cod Serisini nereden Oynayabilirim?

Arkadaşlar selam. Cod serisini nereden indirip oynayabilirim? Teşekkürler 🙏🏻
  3. Leonard

Elektrik kesintisinden sonra pc çalışmıyor

Ben bu mevzu yüzünden evdeki pahalı sayılabilecek eşyalara akım korumalı priz aldım. Umarım sıkıntı çıkmaz sizde.
  4. Leonard

Yardım Nasıl oynayabilirim?

Dostlar selam. Bilgisayardan Spiderman, Cod, Battlefield gibi oyunlar oynayacağım. Ama Steam da fiyatlar belli. Oyunları crack şekilde yüklemek ve oynamak istemiyorum. Xbox game plus pc var, nedir nasıl oynarım? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler 🙏🏻
  5. Leonard

Öneri Bütçeni söyle alman gereken Laptobu Öğren

Ram ilerleyen zamanlarda yukselticegim. O fan sesi abartildigi kada4 fazla değil. 7300 rpm çıkıyor ama güzel şekilde performans veriyor. Laptopu soğutuyor. Ama normal kullanimda sesle sıkıntı yaşanmıyor.
  6. Leonard

Hocam geçen hafta aldığım Laptopu değerlendirebilir misin? https://ty.gl/lb49k6tjsihnt Bu fiyatın oldukça altına aldım. Teşekkürler
  7. Leonard

35k civarı ve 10-15k (bu Ofis vb. Kullanımlık) laptop önerisi bekliyorum teşekkürler
  8. Leonard

Çözüldü✓ İSTANBUL Anadolu yakası Laptop kurabilecek

Abime çok teşekkür ederim. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çoook teşekkür ederim 🫶🏻
  9. Leonard

Dürüm alıp geliyorum
  10. Leonard

Geleyim hocam ozelden yaziyorum
  11. Leonard

Anadolu yakasındayım Maltepe
  12. Leonard

Evet hocam 3 girişide denedim 1727087813 Ne tarafındasın gelebilirim halledebilirsen 1727087841 İtopyadan almadım hocam
  13. Leonard

Evet hocam açtım. YouTube'daki videoların hepsini teker teker izledim. En son F12 boot menüsüne geldiğinde asla flash diski görmüyor. Bu durum beni cidden sinirlendirdi. Yapabileceğim başka bir şeyde yok. Acaba İstanbul İçi güvenilir bildiğin bilgisayarci var mı?
  14. Leonard

Acer Nitro 5 Sanırım usb'de sorun var. Arkadaşımdan rica ettim ondan aldım. Elimde başka pc yok. Ne yapabilirim? Laptop geleli 2 gün oldu, hiç bir kontrolünü gerçeklestiremedim. İade süresi bitmeden kontrollerini yapmak istiyorum.
  15. Leonard

Dostlar selam. Yeni aldığım Laptop kurulumunu bir türlü yapamadım. Bios'dan Windows yükleyeceğim flaşı görmüyor. Tanıdık bilgisayarcısı, yada ben yardımcı olacak birisi var mı aramızda? İst Anadl
  16. Leonard

Çözüldü✓ WİNDOWS 11 KURAMIYORUM

Windows 11'i kuramıyorum. Ürün Acer Nitro 5. Bios'dan boot manager'dan Uefi_shellden başka bir şey gözükmüyor. Sabahtan beri kafayı yedim. Evet kurmayı bilmiyorum. YouTube'daki tüm videoları izledim. Arkadaşımdan yardım aldım ama maalesef olmadı... İstanbul Anadolu yakası yardımcı olabilecek...
  17. Leonard

Çözüldü✓ Acer Nitro 5 Laptop Kurulumu

Elimde başka bir bilgisayar yok ne yapabilirim
  18. Leonard

Çözüldü✓ Acer Nitro 5 Laptop Kurulumu

Dostlar selam. Laptop aldım ama nasıl kurucağımı maalesef bilmiyorum. İstanbul içi bildiğiniz bilgisayar kurulumu yapan birisi var mı?
  19. Leonard

Çözüldü✓ 1500₺ Mouse ve Mouse Pad önerisi

1500₺ bütçem var. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler 🙏🏻
  20. Leonard

Gaming Laptop Önerisi

https://ty.gl/jmsrtzc0qpren bakmanı öneririm bende bayadır bakıyordum bunu aldım
Top Bottom