Arama sonuçları: *

1. E

Bu Laptop Valorant Oynatirmi?

İntel Celeron Cpu N3060 1.60 ghz 4gb ram 2gb ekran karti (ekran kartinin ismini daha sormadim) Sizce Valorant Oynatirmi Oynatirsa Kaç Fps Alır?
  2. E

YouTube Kanal İsmi Onerisi

Arkadaslar Oyun Ve oyunlara hile videosu cekecegim cok bilinmedik guzel isimler onerebilirmisiniz? Adim Eren
  3. E

OBS Ayarlarını Nasıl Yapmalıyım?

sistem özellikleri 1gb 256 bit amd radeon hd 4850 8 gb ram, amd phenom (tm) II X3 710 processor 2.60 ghz İnternet ayarlarını ben yaptım mta yayını açıcam gta sa nın onlinesi çıkıştaki ayarları ne yapıyım internet hariç
  4. E

2.El Iphone 6s Icloud Sorunu

Arkadaşlar abim iphone 6s almış ama telefon kurulum ekranında icloud şifresi kimliği istiyor satan adamda bilmiyormuş fatura vb. yok nolur yardım edebilirmisiniz açılmıyor telefon kurulum ekranında kaldı.
  5. E

Fps arttırma taktikleri

arkadaşlar cs go oynuyorum fps arttırmak için komut falan varmı yada ne yapmam gerekir bide fpsimi nerden görebilirim
  6. E

Bu pc cs oynatırmı..

peki ya valo oynatırmı
  7. E

Bu pc cs oynatırmı..

sizce kaç fps verir
  8. E

Bu pc cs oynatırmı..

İntel core 2 duo E7500 işlemci Nvidia geforce 9600 gt 512 mb 256 bit ekran kartı 4 gb ram
  9. E

Bu pc Hangi oyunları oynatır

Intel Core i5-4660 AMD Radeon HD 7850 8 gb ram 120 gb ssd Hangi Oyunları Oynatır Arkadaşlar
  10. E

Bilgisayar Önerisi...

max 2300 TL'ye cs ve valo oynayabileceğim sistem önerebilir misiniz? bilinen siteler olursa sevinirim.
  11. E

3000 TL'ye Bu Pc alınır mı??

bu sitede sanırım taksit yok dimi?
  12. E

mesela csde en düşük ayarlarda kaç fps alırım 1619817554
  13. E

bu pcyle hangi oyunları oynayabilirim
  14. E

Peki 2500 TL'ye Kasa içinde hazır monte edilmiş pc önerebilir misiniz? bilinen sitelerden 1619816899 Peki 2500 TL'ye Kasa içinde hazır monte edilmiş pc önerebilir misiniz? bilinen sitelerden
  15. E

Avantron Xeon X5650 8 Ram 240ssd 4gb Rx550 Bu bilgisayar cs valo oynatırmı bide pubg mobile falan?
  16. E

Çözüldü✓ Hazır Bilgisayar Önerisi

benim demek istediğim parçaları tek tek takmak benim için zor olur bunun tek bir kasa içindeki hali yokmu
  17. E

peki bunun toplu hali varmı parçaların
  18. E

cs valo kasmadan oynayabilirmiyim
Top Bottom