Arama sonuçları: *

1. Arda Özdamar

Laptop Soğutucusu Nasıl

evet bende çok araştırdım aslında çok lazım değil ama havalar sıcakken ev zaten aşırı sıcak istemeden laptopta ısınıyor standtlarda hemen hemen bu paralar almışken bari fan olsun az miktar da olsa hava sirkülasyonu yapsın dedim önereceğiniz fp model var mı
  2. Arda Özdamar

Laptop Soğutucusu Nasıl

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0BB23LP78/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1DW74WC02HWR5&th=1 Bu ürünü almayı düşünüyorum kullanan var mı tavsiye edermisiniz hp victus 16.1inç için uyar mı
  3. Arda Özdamar

Yardım Samsung Galaxy S21 ekranın ghostinglenmesi

kullandığım çoğu samsung telefonda başıma geldi amoled yanığı ekran değiştirmek tek çözüm ama orijinal ekranlarda pahalı olduğu için genelde değmiyor rahatsız edene kadar kullanıp yeni cihaza geçmek en mantıklısı
  4. Arda Özdamar

Direksiyon sınav alanlarına motorları kim veriyor?

sürücü kursunun araçlar
  5. Arda Özdamar

LAPTOP FAN TEMİZLİĞİ

Hp victus cihazımı alalı 1 seneyi geçti fanlar toz içinde daha çabuk ısındığını da farkına vardım içini açıp temizlemek istiyorum ama garanti dışı kalır mı hp wp destek hattı vardı artık türkiye de kullanılmıyor sorucak yer bulamadım garanti dışı kalıyorsa da ne yapmam lazım
  6. Arda Özdamar

IT TAKES TWO FRİEND PASS

çevrimiçi oyna diyorum ordan arkadaş davet ette direk ea üzerinden arkadaş davet edebiliyorum atıyorum ama davet gitmiyor ona o steamden oyunu başlatınca ea üyelik sayfası açılıyor
  7. Arda Özdamar

IT TAKES TWO FRİEND PASS

Ben game pass den indirdim oyunu arkadaşım steamden friend pass versiyonunu ben oyunu açıp ona davet göndermem için ea de arkadaş olmamız lazımmış olduk ama bu sefer de ondan üyelik ücreti isitiyor nası oynicaz beraber tam anlamadım yardımcı olur musunuz
  8. Arda Özdamar

İPAD AİR 5 VS SAMSUNG TAB S8 ULTRA

dex modu çok kullanışlı gerçekten o yüzden beğemdim üni de gerçekten samsung tablet kullanan bende görmedim full ipad
  9. Arda Özdamar

8gen1 işlemci uzun süre sorunsuz götürür mü m1 daha stabil daha iyi samsung da tek kafama takılan ilerde performans sorun olur mu o kafama takılmasa direk samsung alcam 1703278577 kafam iyice karıştı s9 da daha yeni işlemci diye mantıklı geldi ama s8ultranın görüntüsü duruşuna bayılmıştım
  10. Arda Özdamar

Merhaba üniversite de kullanmak için pdf slayt dizi film için tablet alıcam tanıdık bir yerde 2.el satıyor ikiside 18.500 garantili kutulu vs o konuda sorun yok ama hangi ichaz daha iyi ve uzun ömürlü aklım s8 ultra da hem telefon kulaklık saat olarak samsung ekosistemi kullanıyorum hem s8 ultra...
  11. Arda Özdamar

EPİC GAMES TAKSİT VAR MI

evet steam de almıştım indirim de 1703081791 yorumları iyi gibiydi
  12. Arda Özdamar

EPİC GAMES TAKSİT VAR MI

Merhaba epic de böyle bir sepet yaptım daha eklemek istediklerim var ama 3000tl yi geçiyor sepet tutarıkredi kartıyla alınca taksit oluyor mu ve sepette olan önermediğiniz var mı
  13. Arda Özdamar

Hangi Resident Evilı Alayım

hiç birini oynamadım o zaman şöyle yapcam 2 3 oyncam 3 kötü de olsa sonra 7 ve village dimi sırasıyla
  14. Arda Özdamar

Hangi Resident Evilı Alayım

Daha önce hiç resident evil oynamadım en baştan başlamak istiyorum ama çok fazla var o yüzden vazgeçtim şu an indirimden bu ikisinden birini alıp başlayayım dedim sadece village mi yoksa 2 ve 3 mü almak mantıklı
  15. Arda Özdamar

HP victus laptop alınır mı?

alınır
  16. Arda Özdamar

Android S22 alınır mı? değer mi fiyatına

evet ilk başlarda yine kötü olmaz ama 1 sene sonra bataryası da küçük olduğu için çabuk biter ama bence fiyatını her anlamda hak ediyor yine de o fiyata daha iyi android yok
  17. Arda Özdamar

Android S22 alınır mı? değer mi fiyatına

bence fiyatına göre iyi bir telefon tek kötü yanı pili çabuk bitiyor
  18. Arda Özdamar

Laptop alacam da 20K 25K arası

https://www.amazon.com.tr/Lenovo-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-FreeDos-82JU00EBTX/dp/B0BG2FWYTL?source=ps-sl-shoppingads-lpcontext&ref_=fplfs&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM
  19. Arda Özdamar

FAR CRY 6 STEAM 161TL

Çok uygun bir fiyat oyun için daha önce oynayanlar nasıl deneyimlerini söyleyebilir mi optimizasyon sorunları var mı ve ya oyun nasıl kısaca vs
Top Bottom