Arama sonuçları: *

1. S

ARKADAŞLAR PEKİ VATANDAN HAZIR OEM PC ALSAM SİZCE NASIL OLUR ?

Bence vatandan alma çünkü fiyatları çok daha yüksek mesela 170 liralık bı kulaklık vatan bilgisayarda 270 TL
  2. S

1000TL nasıl değerlendirilir (Yatıırım Amaçlı)

Bence biriktir illa bir şeye lazım olur
  3. S

200 TL Bütçeye Mouse Önerisi

Steelseries rival 110
  4. S

F/p klavye ve mouse önerisi

Mouse 170-200 TL arası steelseries rival 110 öneririm
  5. S

170 tl bütçe ile en iyi kulaklık

Rampage prestige incelemesine bak efsane kulaklık
  6. S

400-450 TL SSD

James Donkey alabilirsin hem ucuz hemde kaliteli
  7. S

İyi mikrofonlu kulaklık önerisi

herkes James Donkey yazmış kardeşim ben bilmem onlarada bak ama benim önerim sana rampage prestige hem sana mikrofon önemli bende PC alınca başlıcam YouTube a hem mikrofonu içe doğru gömülü nerdeyse senin sesinin aynısını veriyo dip ses yok denilecek kadar az yani senin işine çok yarar hemde...
  8. S

Asus leptop mu? Lenovo Leptop mu?

Bence Asus al ama fredoss sa alma çünkü işletim sistemi yok bence masa üstü topla hem aynı fiyata daha fazla kaliteli olur ama laptop illa alcam diyorsan Asus alabilirsin veya bence Asus da alma çünkü Acer nitro 5 al biraz araştır fiyatlarına bak ona göre al mesela Casper excalibur da...
  9. S

CS GO da kaç fps almam lazım

Düşük 150-200 orta 100-150 yüksek 100-120
  10. S

unlos x mi yoksa önerilen yayıncı bilgisayarımı

www.youtube.com/redirect?v=8rAvL6ZZeyo&redir_token=Ixq7oYCJdAF9K2lQCBf4ZSJrSyh8MTU4NjE5ODgxMkAxNTg2MTEyNDEy&q=http%3A%2F%2Fbit.ly%2Funlostbilgisayarlar&html_redirect=1&event=video_description
  11. S

Sitem.com.tr güvenilir mi?

Evet güvenilir bir site bende ordan oyun oynuyorum tabi benim laptobum çöp ama idare ediyoz.Bence oynıcağın oyunları Steam den oyna al daha iyi olur
  12. S

Yardım Gtx 1660 Super'e En İyi İşlemci Nedir?

Eğer parayı ekran kartına basıp işlemci de çok iyi olsun diyorsan ryzen 5 2600 bence 3600 alma çünkü fanı işlemcini tam güç vermesini engelliyo zaten donanım arşivinin videosunu izlemişsindir ama benim param var kardeşim diyorsan 3600 al yanına da bir fan al umarım yardımcı olmuşumdur
  13. S

Düşük Boyutlu Ekran Kaydetme Programı (Ücretsiz)

OBS veya FRAPS kullana bilirsin
  14. S

Markalı Hazır Sistem Arıyorum !!!!

Bende donanım arşivi v3.5 bakabilirsin
  15. S

Yardım Reaksiyon Puanını Nerden Bakabiliriz? [Mobil]

Teşekkür ederim
  16. S

Yardım Reaksiyon Puanını Nerden Bakabiliriz? [Mobil]

Oo teşekkür ederim bende bilmiyorum bu arada reaksiyon nasıl elde ediliyo
  17. S

F/p sistem

Bence donanım arşivi v3.5 bakabilirsin eğer stokta varsa veya v4 oda güzel
  18. S

Ekran kartı önerisi

Rx570 alabilirsin
  19. S

Laptopa klavye almak mantıklı mı ?

tabii ki senin mesela klavyenin laptop klavyesi in bir tuşu çıktı mesela klavye alabilirsin veya oyun oynuysan mesela csgo klavyeyi yan çevirmek lazım ve bence oyun oynuysan red swic almanı öneririm bu arada swic nasıl yazılıyo bilmiyorum yanlış yazdıysam özür dilerim
Top Bottom