Arama sonuçları: *

1. A

Sistem ne kadar eder

Merhaba, oyun bilgisayarımı yoğun iş tempom nedeniyle kullanamaz duruma geldim. Evde yatmasındansa satmayı düşünüyorum. Fiyat tavsiyelerinizi bekliyorum. Ekran kartı: XFX AMD RADEON 7900 GRE 16 GB (Garantisi devam ediyor) İşlemci: AMD R5 5600x Anakart: MSI B450m Mortar Titanium Ram: Corsair...
  2. A

Bilgisayarım açılmıyor

Olabilir öyle hatalar ilk başta boot lambası yanıyor diye yazsan daha kısa zamanda çözüme ulaşabilirdik.
  3. A

Bilgisayarım açılmıyor

-Öncelikle statik elektriği boşalt, (elektriğini kesip açma tuşuna 2-3 defa bas), sonrasında elektriği bağlayıp açmayı dene. -Sonrasında elektriği kesip ram(leri) çıkar. birden fazla ise 2 veya 4 yerlerini değiştir. 4 slot varsa anakartta 1. ve 3. slottaysa 2. ve 4. slota takmayı da dene...
  4. A

Bilgisayar kasasının fanları dönmüyor ekran gelmiyor.

Tüm bileşenleri kontrol ettin mi, kablo oynamış veya çıkmış olabilir. O da olmazsa sırayla RAM'lerden başlayarak test etmeni öneririm.
  5. A

Bilgisayarım açılmıyor

Power tuşuna basınca herhangi bir tepki veriyor mu
  6. A

Bilgisayarım açılmıyor

Pili çıkardıktan sonra 3-4dk bekleyip tekrar takacak, ardından elektriği verip çalıştıracak.
  7. A

Bilgisayar kasasının fanları dönmüyor ekran gelmiyor.

Kabloları kontrol eder misin
  8. A

Bilgisayarım açılmıyor

Bios sıfırlamak için yapılıyor, herhangi bir durumda bios sapıtırsa diye.
  9. A

Bilgisayarım açılmıyor

Pili çıkarıp bios sıfırla.
  10. A

OYUN OYNARKEN ENTER POWER SAVE MODE SHORTLY HATASI VE KAPANMA

Kabloları kontrol edin.
  11. A

RTX4070super fps drop

İntelin açıkladığı üzere 13. ve 14. nesil işlemciler sorunlu. Fix gelene kadar drop devam eder büyük ihtimalle.
  12. A

fps sorunu yaşıyorum

Hangi çözünürlükte oynuyorsun?
  13. A

PC AÇILMIYOR IŞIKLARI GİDİP GELİYOR

Anakart üstünde arıza lambaları var mı, varsa hangisi yanıyor bak.
  14. A

Bilgisayara arada drop giriyor yardım edermisiniz

Ekran kartının Pro olan driverini kur
  15. A

Çözüldü✓ Toplama sistem fiyat tavsiyesi

Merhaba, oyun bilgisayarımı yoğun iş tempom nedeniyle kullanamaz duruma geldim. Evde yatmasındansa satmayı düşünüyorum. Fiyat tavsiyelerinizi bekliyorum. Ekran kartı: XFX AMD RADEON 7900 GRE 16 GB (Garantisi devam ediyor) İşlemci: AMD R5 5600x Anakart: MSI B450m Mortar Titanium Ram: Corsair...
Top Bottom