Arama sonuçları: *

1. M

Sistem yükseltmesi için tavsiyeye ihtiyacım var

Merhabalar. Şu an kullandığım sistemde 16 GB 3200 MHz RAM, R5 3600 İşlemci ve RX570 4GB Ekran Kartım bulunmakta. Oyunlarda kayıt yaparken problem çekiyorum. FPS düşmeleri yaşıyorum. Sizce benim yapmam gereken ekran kartını mı yoksa işlemciyi mi yükseltmek olmalı? İşlemci konusunda R5 5600 veya...
  2. M

CSGO'da 300 fps almama rağmen Valorant'ta 40 fps'e kadar düşüyor

Başlıkta yazdığım problemi yaşıyorum. Arkadaşlarım normalde valorantın daha optimize bir oyun olduğunu ve daha çok fps almam gerektiğini söylüyorlar ama oynarken hiç akıcılık hissedemiyorum bile. Ekran kartım günceldir. Sistem: DDR3 16 RAM INTEL i5-3470 RX 570
  3. M

Yardım İnternetim 5 dakikada bir kesiliyor

Türknet gerçekten çok iyi bir sağlayıcı. 2 senedir kullanıyorum. Çok sorun da yaşamadım. Diğer sağlayıcılar hem çok pahalı hem de bulunduğum bölgede tam hizmet vermiyorlar kimseye. Ben 75/7.5 rahatlıkla alabiliyorum.
  4. M

İstanbul Beyoğlundayım. Son 1 haftadır çıldırmak üzereyim. Oyun aralarında kesiliyor felan.
  5. M

Başlıkta yazdığı gibi sorun yaşıyorum. İntenret sağlayıcım Türknet. İnternetten araştırdım ve modemi temizledim fiziksel olarak. Sonra modemi yeniden kurdum. Türknetle iletişime geçince de sistemde sıkıntı gözükmüyor ancak binadaki kabloları kontrol edin gibi bir dönüş aldım. Sorunu çözmek için...
  6. M

Youtube video yüklenmeme sorunu

İnternet hızım 85 mbps olmasına rağmen 1080 p izlerken videolar donuyor, geç açılıyor. VPN de kapalı anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim
  7. M

MONİTÖR UZUN SÜRE AÇIK KALINCA KAPANIYOR

2 monitörlü bir sisteme sahibim. 1. 165hz 2.60 hz olmak üzere. Bilgisayarı gece rendera bıraktığımda 1.si kapanıyor. Önceden bir daha olmuştu kablolarla oynayınca düzeldi ama şu an düzelmiyor. Ek olarak bir fotoğraf koyacağım. Çözünürlük o oranda kalıyor aynı olması gerekirken. Ek olarak kapanan...
  8. M

i5-3470 işlemci yerine ne alınabilir?

DDR4 sisteme geçmeyi düşünmüyorum. Geçseydim eğer AMD tabanlı bir şey düşünürdüm. Bütçem dahilinde sadece şu anki işlemcimi yükseltmek istiyorum. Geçici süreli olacak zaten. İş olarak editörlük yapıyorum. Para biriktirince daha da yüksek bir sistem toplayacağım.
  9. M

Hangi internet paketini almaliyim?

kesinlikle Turknet. 2 senedir kullanıyorum. Ele gelir bi sorun yaşamadım. internette tahmini hız 50 mbps yazmasına rağmen 75/7.5 alıyorum. Destek merkezi de hemen cevaplıyor sounları. Aylık 100 TL ödüyorum
  10. M

Eğer elimdekileri satıp yenisini almaya kalksam bu dolar kuru ile en az 1000 TL civarı yatırmam lazım 10400F işlemcili sisteme. Öyle bir bütçem de olmadığı için sadece işlemcide değişiklik yapmak istiyorum. i7-3770 işlemcisini 300 TL farkla alabiliyorum
  11. M

İkincli el almayı düşünüyorum. Kendiminkini satıp 300 TL ekleyince i7 3770 alabilirim
  12. M

Elimde i5-3470 1155 işlemcim var. Video grafik işleri ve oyun için değiştirmek istiyorum. Anakartı değiştirmem şu an olanaksız. Araştırmalarıma gçre i7-3770 benim için gidilebilecek en iyi tercih. Bilgisi olanlar yardım edebilir mi? EKRAN KARTI: RX 570 ANAKART:ASUS P8B75-M LX RAM: 8x2...
Top Bottom