Arama sonuçları: *

1. nihat.crv

Ekran kartımın değeri nedir

Tesekkur ederim
  2. nihat.crv

Ekran kartımın değeri nedir

Merhaba Gigabyte windforce rtx 2060 6gb ekran kartım var satmayı dusunuyorum su anki sıfır fiyati ve 2. el fiyatı nedir acaba
  3. nihat.crv

Bayrak Satın Almak İstiyorum

https://www.bayrak.com.tr/ https://www.bayraksepeti.com.tr/ana-sayfa/ 1693505520 Bu sitelerden hangisi güvenlidir
  4. nihat.crv

İç mimarlık bölümü okunur mu?

çok çok iyi bir üniversite dışında mimarlık ve türevleri okunmaz malesef
  5. nihat.crv

Bombastik bir insan olmak istiyorum

dil öğren ama çok bilinmeyen diller ben olsam portekizce yada korece falan öğrenirim
  6. nihat.crv

Şu aralar ne yapıyorsunuz ?

Selamlar ben bu sene sınava girdim. Şimdi işte sosyal hayatımı toparlamaya çalışıyorum haftanın 5 günü idman yapıyorum diyet yapıp karın kası çıkarmaya çalışıyorum genelde hikayeli oyunlar oynuyorum anlık olarak star wars jedi survivor oynuyorum ve arkadaşlarımla işte sinema bilardo konserler...
  7. nihat.crv

Sevdiğim kıza açılmalı mıyım?

Hocam çok eski olaylar ya ondan sonra hayatımda çok şey değişti yazdığımda 11.sınıfın başıydı o kıza açıldım ama arkadaş olalım falan filan dedi sonra bende yol verdim ona ondan sonra 3 tane ilişkim oldu sonra şunu fark ettim her şey tamamen tatmin duygusu. Neyse gel zaman git zaman 12.sınıf...
  8. nihat.crv

Mühendislik ve Oyun için Laptop önerisi ?

Isınma ve ses problemi cıkartır mı acaba
  9. nihat.crv

Mühendislik ve Oyun için Laptop önerisi ?

Merhabalar arkadaşlar bu sene sınavı girdim çok büyük ihtimalle istediğim üniyi ve bölümü kazandım 40-55k arası bütçem var hem oyun oynayacagım hemde mühendislik uygulamaları ve yazılım vs. yapacagım. Tüm ekipmanlarım ASUS olduğu için Laptop seçimimi de ASUSdan yana kullanmayı planlıyorum. 15...
  10. nihat.crv

Türkiyeden Metal Merch Ürünleri ?

Yukarıda dediğim gibi kadıkoyde bildiğimiz orijinal olarak sadece hammer muzik var onun dısında boyle merch satan yerler var mı ?
  11. nihat.crv

Yardım Cyberpunk 2077 1.5 patcinden sonra açılmıyor

deniyim 1645110225 olmadı malesef
  12. nihat.crv

Oyunu sildim yükledim ama olmadı hiç girmiyor 1645108594 denedim hepsini ama olmadı 1645108607 malesef
  13. nihat.crv

Cyberpunk 2077 1.5 patcinden sonra açılmıyor oynaya tıklıyorum ama crash veriyor dosyaları da doğruladım
  14. nihat.crv

RDR2 Parayla ne yapılır

oops ozaman daha fazla konuşmayayım :D 1644087792 Gidilmiyo diye biliyorum
  15. nihat.crv

RDR2 Parayla ne yapılır

olabilir ama başka ne yapabilirim 20bin dolara a alacak değilim:)
  16. nihat.crv

RDR2 Parayla ne yapılır

RDR2 yi bitirdim elimde 20bin dolar var bu parayla ne yapabilirim silah almak kıyafet almak dışında tabi
  17. nihat.crv

Valorant tpm 2.0 hatası alıyorum

Bende TPM i açmama rağmen düzelmedi yüne aynı hatayı alıyorum nedeni nedir ?
  18. nihat.crv

Tisho sitesi güvenli midir ?

https://www.tisho.com
  19. nihat.crv

Yardım Asus Anakart (Kullanılabilir aygıt yok hatası)

kanka format attım düzeldi :D
  20. nihat.crv

Discort bedava nitro var mı

yeni nitro kullanıcılarına mı özel yoksa daha önce kullanmışlar da kullanabiliyor mu ?
Top Bottom