Arama sonuçları: *

1. Entity 303

hoi 4 hakkında sorularım var

Arkadaşlarla mp oynamak için İnterneti ve pc özellikleri (özellikle işlemci) iyi olan kişinin host olması daha iyi çünkü İnterneti kötü olan biri host olursa senkronizasyon bozulur oyunun ortasında sync hatası alabilirsiniz
  2. Entity 303

Hat değerlerim nasıl ?

Bilgisayarda oyun oynarken kopma yaşamıyorum ancak aniden ping 2000 seviyelerine kadar tırmanıyor kısa bir süre sonra eski halini alıyor ayrıca kablosuz olarak bağlandığım cihazlarda ise internet direk gidiyor 4-5 sn kadar sonra tekrar bağlanıyor otomatik. Bazen bu telefondaki kopma olayı üst...
  3. Entity 303

Hat değerlerim nasıl ?

Turknet VDSL kullanıyorum. 75 megabit download, 8 megabit upload civarında hız alıyorum. Ara ara kısa süreli kopmalar yaşıyorum. Bu hat değerleri iyi mi ?
  4. Entity 303

RYZEN 5 2600 GTX 750Tİ

bende r5 3600 ile 750ti kullanıyorum maalesef. Uyguna ekran kartı yakalarsam artık almayı düşünüyorum bi süre sonra sıkmaya başlıyor 750ti
  5. Entity 303

Yardım Bilgisayarım warband ve ETS 2 kaldırır mı ?

bütçen ne durumda bilemiyorum ama bence ne yap et o bilgisayarı elden çıkar üstüne ekle daha güncel sistem diz bence
  6. Entity 303

adamın sistemi seninkinden iyi ama yine de belki işine yarar
  7. Entity 303

720p oynatır bence
  8. Entity 303

🔥İndirim AOC C24G1 144Hz 1ms 1.799TL

aynısı benim içinde oldu dostum tam ikna oldu gibi oldu sonra alamam dedi zaten elinde var dedi
  9. Entity 303

şu an monitörüm asus 21.5 inch 60hz sadece vga üzerinden görüntü veriyor bunu en uygun kaç liraya satabilirim ?
  10. Entity 303

bende bu aoc monitörü almayı düşünüyorum ama sanırım yetişemeyeceğim eğer stok kalmazsa philips alacağım
  11. Entity 303

Yardım Rtx 3050 Ryzen 5 3500x

besler sorun olmaz
  12. Entity 303

Razer deathadder v2 mini Aldım

o zaman hayırlı olsun
  13. Entity 303

Öneri Mouse seçimi ve Önerisi

ben rog gladius 2 core kullandım bence güzel bir mouse elim biraz büyük rahat oturdu
  14. Entity 303

Razer deathadder v2 mini Aldım

kaç liraya aldın ayrıca elinin boyutları nasıl eğer elin büyükse mouse küçük olduğu için belki rahat edemezsin mousenin sensörleri vs. güzel ama önemli olan eline rahat oturması
  15. Entity 303

İntel İ5 10100f 1080p RTX 3060

3050Ti bilemiyorum ama 3050 yi tam sınırda besler gibime gidiyor özellikle bf tarzı oyunlarda çok sıkıntı yaşar
  16. Entity 303

İntel İ5 10100f 1080p RTX 3060

muhtemelen i3 10100f yazacaktınız ve rtx3060 ile darboğaz yapar
  17. Entity 303

MSI TwinFrozr GTX 750 Ti Afterburner ile OC

Ekran kartım çok serin çalışıyor ve overclock ile daha fazla performans alabileceğimi düşünüyorum bazı denemelerde bulundum(Memory Clock:+350, Core Clock:+250) ve Core Clock konusunda sanırım sorun olduğundan PC otomatik kendini yeniden başlatıyor çünkü Core Clock +240 da iken sorunsuz devam...
  18. Entity 303

İnceleme (5ay sonraki yorumlarım) Türknet İnceleme: Kurulum süreci hız testi vs.

https://www.epey.com/modem/zyxel-3312-b10b.html bu linkteki bilgilere göre muhtemelen modeminiz VDSL destekliyor elinizdeki modem ile VDSL bağlantıya erişebilirsiniz. 1643387964 Türknet sadece fiber müşterilerine ücretsiz modem veriyor. Arkadaşımızın altyapısında fiber yok, VDSL var. Bu benim...
  19. Entity 303

İnceleme (5ay sonraki yorumlarım) Türknet İnceleme: Kurulum süreci hız testi vs.

İlla Türknet'in sattığı modemi almak zorunda değilsiniz. Elinizde VDSL bağlantı destekleyen bir modem varsa tabii ki onu da kullanabilirsiniz elinizdeki Türk Telekom modemin modelini aratın VDSL destekleyip desteklemediğini öğrendikten sonra kullanıp kullanamayacağınızı öğrenirsiniz.
  20. Entity 303

Evet modem almanız gerekecek çünkü bende VDSL kullanıyorum ben modem almak zorunda kaldım Türknet VDSL kullanıcıları için ücretsiz modem vermiyor ne yazıkki. Fiber kullanııclarına ücretsiz modem veriyor.
Top Bottom