Arama sonuçları: *

1. Öküz

SSD okuma yazma hızım düşük çıkıyor

Neredeyse birebir aynı sorunu yaşıyorum hocam bi gelişme var mı
  2. Öküz

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

Fiyat 14000 tl İşlemci: Ryzen 5600 Anakart: B450m Ekran kartı: Rtx 3060ti ram: 8+8 16 gb ddr4 3200 MHz Ssd: 500 GB nvme M2 Kasa 600 watt dahili psulu kasa
  3. Öküz

Bios ayarı çalışmıyor

Asus b450m dragon anakartım var bilgisayarı kapatınca mouse kulaklık klavye gibi ekipmanların ışıklarının yanmasını istemiyorum biostan nasıl yapıldığını biliyorum ama ayar artık hiçbir işe yaramıyor sorun ne olabilir (Foto bana ait değil ama bendeki bios da aynı)
  4. Öküz

Bilgisayarın maximum ses düzeyini azaltma

merhabalar kardeşim gece yüksek sesle müzik açıp herkesi özellikle de beni rahatsız ediyor bunu engellemek için bilgisayarın maximum ses düzeyini düşürmek istiyorum bir yolu var mıdır yardımcı olursanız sevinirim
  5. Öküz

Tek ve çift çentikli m2 ssdlerin farkları

Asus b450m dragon anakartım var bu anakartın m2 slotuna çek çentikli mi yoksa çift çentikli mi ssd takmalıyım farkları nedir bilgisi olan arkadaşlar ramdımcı olursa sevinirim.
  6. Öküz

Küçük oyuncu mouse önerisi

Arkadaşlar steelseries rival 105 kullanıyorum küçük diye aldım ama bu mausta elime büyük geliyor aslında elim orta büyüklükte ama ben mausu bütün elimle değil parmaklarımla kavrayıp kullanıyorum aslında büyüklüğü uygun olan mauslar var ama o kadar kalitesiz ve dandik ki varmıdır bu durumun çözümü
  7. Öküz

2 farklı ssd kullanmak

bir yanlışlık varsa benden kaynaklanmıştır hocam cevabınız için teşekkür ederim.
  8. Öküz

2 farklı ssd kullanmak

hocam bu konulara fazla hakim olmadığım için doğru şekilde derdimi anlatamadım şimdi 2 ssd var birinde windows kurulu diğer ssd ye oyun yüklenirmi bir sıkıntı çıkarmı.
  9. Öküz

2 farklı ssd kullanmak

Herkese selamlar dostlar benim bilgisayarımda 240 gb ssd var neredeyse tamamen dolduğu için bir 240 gb ssd daha almak istiyorum oyun ve programları ikisine birden kurabilir miyim illa windowsun kurulu olduğu diskemi kurmam gerekir oyun ve programları bu konuda bilmem gereken başka şeyler varsa...
  10. Öküz

PC leriniz neler?

ryzen 1600 af asüs gtx 1650s adata 3000 mhz ram James Donkey 240 gb ssd asüs b450 dragon
  11. Öküz

İnce Hesap'tan DA Forum Üyelerine Özel İndirim Kodu Sürprizi

Acil ssd fişeklemem lazım
Top Bottom