Arama sonuçları: *

1. İHTİYAÇTAN SATILIK V3.5

İstanbul İHTİYAÇTAN SATILIK V3.5

ANA KART ---> B450M PRO VDH PLUS İŞLEMCİ ---> AMD RYZEN 5 1600 EKRAN KARTI ---> MSI ARMOR RX570 RAM ---> 16 GB 3200 MHZ HAFIZA ---> 480 GB SSD KASA ---> CORSAIR CARBİDE SERİSİ SPEC-DELTA RGB 650W MONİTÖR ---> PHİLİPS 24" CURVED MONİTÖR KUTULARI MEVCUTTUR TEMİZ KULLANILMIŞTIR MİNİNG VS...
  2. TheYldrm

Cs Go Hata Veriyor

Bana da olmuştu pc ve modem resleyip oyundan dosya sildim sonra doğrula dedim ve düzeldi umarım sende de etkili olur
  3. TheYldrm

Çözüldü✓ V3.5 FPS Sorunu

AMD kullanıyorum :)
  4. TheYldrm

Çözüldü✓ V3.5 FPS Sorunu

Driverleri otomatik değilde manuel bir şekilde yaptım eskisi gibi olmasa da daha iyi oldu teşekkür ederim yinede yazdığın için
  5. TheYldrm

Bannerlord Hakkında Düşünceleriniz

Erken erişime lafım yok warband çıktığında da aynısını yapmışlardı ama fiyatı ve türkçe dil desteği ile gelmemiş olması beni üzdü
  6. TheYldrm

Çözüldü✓ V3.5 FPS Sorunu

yine de ilgin için teşekkürler
  7. TheYldrm

Çözüldü✓ V3.5 FPS Sorunu

ama bu sadece bir oyunda değil hemen hemen oynadığım bütün oyunlarda oluyor fps değerleri de sabit değil kontrol ettim şimdi
  8. TheYldrm

Çözüldü✓ V3.5 FPS Sorunu

Pek anlamıyorum cahilliğime ver nerden yapabilirim onu?
  9. TheYldrm

Çözüldü✓ V3.5 FPS Sorunu

evet kontrol ettim hepsi güncel gözüküyor
  10. TheYldrm

Çözüldü✓ V3.5 FPS Sorunu

V3.5 ÇIKTIKTAN 1.5 HAFTA SONRA İTOPYAYA GİDİP SİSTEMİ SATIN ALDIM BAŞLARDA HİÇ SIKINTI YOKTU AMA ŞU 2-3 GÜNDÜR 300-400 FPS DE OYNADIĞIM OYUN 70 E KADAR DÜŞTÜ BİRİSİ YARDIMCI OLABİLİRSE ÇOK MEMNUN OLURUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER İYİ FORUMLAR
Top Bottom