Arama sonuçları: *

1. B

38k bütçe 4070 önerisi

Selamlar 38k civarı 4070 olan sistem önerebilir misiniz? Ayrıca ekran kartı ve bazı önemli parçalar bilindik marka olursa sevinirim 🙏
  2. B

Rtx 4070 ve Intel core i7 12700KF. sistem alınır mı

Selamlar böyle bir sistem alamyı düşünüyorum sizce iyi mi ve işlemciyi Intel core i5 13400F olarak değiştirsem mi yoksa Intel core i7 12700KF olarak bıraksam mı
  3. B

Evolution hazır sistem alınır mı?

En uyguna bu sistemi buldum hocam
  4. B

Evolution hazır sistem alınır mı?

Selamlar normalde 4060 ti 16 GB olan bir sistem alcaktım ona zam geldi 38k oldu bu sistem de dün 37k fiyatındaydı şimdi 40k olmuş sizce bu fiyata alınır mı ve fiyat düşme ihtimali var mı...
  5. B

Articuno Elite PBM kasa alınır mı?

Selamlar bütçeme göre bir kasa buldum İncehesap üzeri SSD ve RAM kişisileştirdim ondan 36kdan 36.5k oldu sizce alınır mı? Ayrıca alınca yanın da yeni çıkacak olan star wors oyununu da hediye ediyor...
  6. B

Articuno Elite PBM kasa alınır mı?

Selamlar bütçeme göre bir kasa buldum İncehesap üzeri SSD ve RAM kişisileştirdim ondan 36kdan 36.5k oldu sizce alınır mı? Ayrıca alınca yanın da yeni çıkacak olan star wors oyununu da hediye ediyor...
  7. B

Öneri Bunlardan Hangisini Alim?

Telefon takılı kaldı anlamadım bende
  8. B

Öneri Bunlardan Hangisini Alim?

Selamlar yeni mouse alcam da 3 tane mouse ilgimi çekti bunlardan hangisini almamı tavsiye edersiniz SteelSeries Rival 3 Razer DeathAdder Essential LOGITECH G G203
  9. B

Öneri 800 TL'ye Mouse Seçimi

Selamlar yeni mouse alcam da 3 tane mouse ilgimi çekti bunlardan hangisini almamı tavsiye edersiniz SteelSeries Rival 3 Razer DeathAdder Essential LOGITECH G G203...
  10. B

Öneri Hangi Mouse Daha İyi?

Razer daha iyi değil mi
  11. B

Öneri Hangi Mouse Daha İyi?

Selamlar yeni mouse alcam da 3 tane mouse ilgimi çekti bunlardan hangisini almamı tavsiye edersiniz SteelSeries Rival 3 Razer DeathAdder Essential LOGITECH G G203...
  12. B

Öneri Bu 3 Mouse Den Hangisi Daha İyi?

Top Bottom