Arama sonuçları: *

1. HONORLESSNESS

S23 ULTRA IMEI SORUNU

Yok hocam akıllı telefon imeisi
  2. HONORLESSNESS

Selam 10-15k bandında telefon alıcam tavsiyeniz var mı?

Hocam onemli ama sen bilirsin
  3. HONORLESSNESS

Rica ederim ne demek. Varsa hocam snapdragon islemcili yoksa da dimensity olana bakın. Helio bilmem ne uzak durun bunlardan. Samsung almayi dusunuyorsaniz S serisinden baska serilerine bakmayin cunku 1 sene sonra pisman olmaya baslarsiniz S serisi de pahali zaten hocam bütçenize göre, kolay gelsin.
  4. HONORLESSNESS

Hocam redmi 13 pro plus 5g ye bir bakın derim islemcisi o fiyat bandındakilere bin çeker. Ayrica ekrani vesaire kamerasida fena degil.
  5. HONORLESSNESS

S23 ULTRA IMEI SORUNU

Hocam benim detaylar hakkinda pek bilgim yok sadece imei attirdigini ve bu tarz sıkıntılar oldugunu biliyorum. 1727358285 Eywallah
  6. HONORLESSNESS

S23 ULTRA IMEI SORUNU

Telefonun modeli ile ilgili hocam kazık oldugunu dusunmuyorum xiaomi redmi 11 serisi bir telefona 1500 liraya attırdılar gecen. Model yukseldikce fiyatı artıyor.
  7. HONORLESSNESS

S23 ULTRA IMEI SORUNU

Aynen hocam o sekme 1727356582 Neden hocam
  8. HONORLESSNESS

S23 ULTRA IMEI SORUNU

Hocam ama bayagi onceden beri ayarlarda olan "Galaxy AI" sekmesi şuan yok telefonda. Demekki imei atilinca gitti o ozellik
  9. HONORLESSNESS

S23 ULTRA IMEI SORUNU

bu s23 ultrası olan arkadaşım 6500 liraya attırdı 5-6 yerden fiyat aldık hepsi aynı fiyat bandındaydı
  10. HONORLESSNESS

S23 ULTRA IMEI SORUNU

Hocam hic hatirlamiyorum onu ama snapdragon islemci kullanan telefonlarda sıkıntı olmuyor diye biliyorum
  11. HONORLESSNESS

S23 ULTRA IMEI SORUNU

Aga daha once imei atilmis telefonu guncelledim ben gitmedi imei hâla da duruyo 4 yil oldu.
  12. HONORLESSNESS

S23 ULTRA IMEI SORUNU

bir arkadaşımın telefonuna (s23 ultra) yakın zamanda imei attırdık ömür boyu garantili. Guncelleme oncesi ONE UI 6.1.1 olan guncelleme, imeiden sonra sifirlandiktan telefonda 6.1 olarak kaldı. Tekrar guncelleme kısmına geldigimiz zaman " telefonunuz güncel" ibaresi yer alıyor. Yani telefonu...
  13. HONORLESSNESS

Şarj Kablosu Watt Desteği

Daha anlaşılır ve kesin bir bilgiye ihtiyacım var
  14. HONORLESSNESS

Orjinal Samsung adaptörü ve orjinal samsung olmayan 25w destekleyen bir kablo ile hızli sarj yapabiliyorum hocam 1727092067 Baska bir durum icin aliyorum hocam 100w destekleyen kabloyu ondan sordum
  15. HONORLESSNESS

Arkadaslar s23 kullanıyorum ve 25 watt sarj aleti mevcut. Mcdodo 100 watt destekleyen kablo almak istiyorum. Ben bu 25 wattlık adaptör ile 100w destekleyen kabloyu kullanırsam telefonum hızlı şarj olur mu? Cunku daha once 67w bir sarj aleti ile şarj ettim telefon hizli sarj olmadi. 67w olanda...
  16. HONORLESSNESS

Çözüldü✓ POCO X6 PRO KUTU İÇERİĞİ HAKKINDA

Hocam valla anlamadım orjinal 67W olan bir sarj aleti ile de denedim hala şarj yavas oluyo
  17. HONORLESSNESS

Çözüldü✓ POCO X6 PRO KUTU İÇERİĞİ HAKKINDA

Telefoncudan yurtici garantili poco x6 pro aldım imei kontrolunu vesaire yaptım telefon yurtici kayitli. Telefon kutusunu actim ve icinden 67W şarj aleti yerine 120W lık şarj aleti çıktı. Telefonun şarj olması 1 bucuk 2 saat sürüyor. Galiba telefon yazilimsal olarak 120w kabul etmeyip hızlı şarj...
  18. HONORLESSNESS

Battlefield 5 Crash Report Handler

Hocam win32 deki dosyayı sildim format bozuldu yeniden attım fakar bf5 dosyasında o dosya gorunmuyor. Formattan sonra oyuna girdim tuhaf bir sekilde acildi oyun. Dosya ile alakası yokmus benimkinin demekki.
  19. HONORLESSNESS

Battlefield 5 Crash Report Handler

Hocam bf 5 dosyalarında gorunmuyor o dosya. Wondows arama yerinden arattim. Win32 de gorunuyor fakat silmeye calisiyorum silinmiyor
  20. HONORLESSNESS

Topladığım sistem nasıl olumlu olumsuz görüşlerinizi bekliyorum

Ekran kartı olarak rx 7700xt oneririm. 1725363864 Bence sıkıntı degil gayet ideal L3 32 mb
Top Bottom