Arama sonuçları: *

1. K

Vatandan aldığım hazır sistemde ekran kartı koruyucuları yok !

Kendim toplamaktan ziyade ilk defa hazır sistem aldım, normalde olması gereken ekran kartının plastik koruyucuları yok, bir sorun yaratır mı ?
  2. K

Rtx 4060 ryzen 5 5600 20999 TL

Aynı sistem rtx4060 zotac vatanda 18.5k falandı, acelen yoksa bekle daha uygun fiyata çözersin.
  3. K

Fps yüksek ama akıcı değil

Oyun içi ayarlardan kaynaklı olabilir belki, başka oyunlarda test ettin mi ?
  4. K

Siteler yeni ucuza sistem çıkarınca nereden haberdar olabiliriz

Burada sürekli aktif olman gerekiyor, ben öyle yaptım..
  5. K

Fps yüksek ama akıcı değil

Ekran çözünürlüğü, hz ayarını kontrol ettin mi ?
  6. K

monitör alıcam da yardımmm

Kesin troll olsun diye yeni bir profil açıp yazdın bunu, başka türlü anlam veremiyorum .d?
  7. K

Prime üyeleri için Xiaomi kablosuz powerbank 700 tl

ben de kullanıyorum ve katılıyorum güzel ürün.
  8. K

🔥İndirim 2 k pivot white monitör 8k

1 aydır kullanıyorum, gayet memnunum..
  9. K

Rampage Glacier Alınır mı?

Aldım, 1 aydır kulanıyorum, memnunum, ekran kaliteside fiyatına göre hayli hayli tatmin etti. Markaya karşı çok fazla ön yargı var, hepsi bana göre boş vızıltı..
  10. K

🔥İndirim İncehesap 4060 Sistemler 20.999 TL

Bitfenix gayet iyi..
  11. K

Hocam stabilite olarak 5600 biraz fazla geride kalıyor gibi ve aradaki fiyat farkına bakınca.. Hele kasa psunun bitfenix olması ? Tekrar baksan fena olmaz.
  12. K

12400F'li sistem ssd değiştirip alınır gibi, ne dediniz ?
  13. K

🔥İndirim Baseus 10.000Mah Powerbank 379₺🔥

Konu satıcı değil site, illa sorun yaşanacak diye bir kural da yok zaten.
  14. K

Çözüldü✓ Anakart üzerinde bulunan vida tutucular yok ?

Dostum, hazır sistem aldığımda ben de aynı durumu yaşadım. Kasanın arka kapağını açtığımda parça oradaydı yukarıda halihazırda bir arkadaş görselini paylaşmış, o parçanın orada olması gerekiyor.
  15. K

Gastronomi Hakkında Tavsiye Verebilir Misiniz?

Takdire şayan bakış açısı ve takdire şayan bir alan.. Umarım başarılı olursun.
  16. K

Gastronomi Hakkında Tavsiye Verebilir Misiniz?

Dostum konuya bir nebze fransızım lakin mutfak içerisinde hiyerarşiyi ufaktan gördüm, çokça duydum. Üst mertebedeki adam alt mertebedekini fazlasıyla eziyor. Eminim böyle olmayan yerlerde vardır ama ben daha hiç denk gelmedim. Ezilmek senin için sorun değilse, mutfağa olan ilgin ezilme konusunda...
  17. K

Kahkaha attım. d Dostum böyle bir şey yaşadıysan geçmiş olsun, bu anlattığın durumu sadece aliexpress ve benzeri yerlerde duydum, ürün farklı gelse bile Amazon güvencesi gayet tatmin edici. N11'in saçma ilgisizliği ve iade politikası biraz caydırıcı. Eğer gerçekten N11'i Amazona karşı...
  18. K

düzeltme* 20 TL daha fazla verip buradan alabilirsin...
  19. K

Ürün f/p gayet iyi, aktif kullanıyorum lakin 100 150 daha fazla verip amazondan alınması tavsiyem olur.
Top Bottom