Arama sonuçları: *

1. Utku_Bruh

DDR4 iyi ekran kartı mı DDR5 kötü ekran kartı mı?

I5 idare eder belli bi süre oynayacağın oyuna göre değişir eğer ilerde 1 2 sene sonra yukseltirim diyosan ddr5 al ileri için daha uygun ddr4 te kullanabilirsin ben ddr3 10 kusur laptop la yükseltme yapıp 150 fps aldım senin keyfin bilir ama gelecek için ddr5 daha iyi (daha maliyetli olur,)...
  2. Utku_Bruh

Öneri Laptop almak istiyorum bütçe belli degil rtx 4060 lı öneririrmisiniz

Şuan asus tuf f15 lp243 modeliyle ilgileniyorum fakat fiyat malum ekonomik durum sıkıntılı olabildiğince f/p bisey istiyorum ekran kartı kesin 4060 düşünüyorum işlemci i5 yada i7 düşünüyorum ryzen da bazı sorun var diyorlar ısınma gibi acil xam gelmeden almak istiyorum bildiğiniz Öneri laptop...
  3. Utku_Bruh

PC kendini temizliyo seri yardım lazım!

Hocam hardisk yada ssd te bir problem çıkmış olabilir
  4. Utku_Bruh

Aşağıda ki sistem nasıl beyler ?

Hocam açık konuşmak gerekirse sadece minecraft ve benzeri oyun oynayabilirsin bütçeye bağlı 7 8 k varsa sistemini satar donanım arşivini f/p indirimini bekleyip sistem al bence 1688072662 Yeni sistem işlemci anakart ram filan daha yeni nesil ürünlerin olur ekran kartin gtx 1060 olsa ve diğer...
  5. Utku_Bruh

Gigabyte rtx 3060 mi yoksa gainward rtx 3060 mı

Bu kartlardan hangisi daha iyi sizce maddi durum zorla bunlara yetiyor GIGABYTE de gainward da güzel ama sıcaklık değerleri ve performans olarak ne önerirsiniz Kasa toplicam Muhtemelen kasa İşlemci i5 10400 2.9 Ghz 6 Çekirdek 12mb ssd 512 lik adlink 3000 okuma hızı 2000 yazma hızı Ram...
  6. Utku_Bruh

Rust fps sorunu nasıl çözebilirim

: Benim bilgisayarda AMD Radeon™ HD var Sony Vaio VPC-CA1 °C5E 35,5 cm (14,0 inç) notebook (Intel Core TM i5 – 2410 M, 2,30 GHz işlemci, 4 GB SDRAM, 320 GB HDD, DVD sürücü, Win 7 Home Premium) Turuncu Bu pc nin ilk alındığındaki hali şuan 10 gb ram var ve yeni 256 lık ssd aldım fakat hala...
Top Bottom