Arama sonuçları: *

1. Hayata Fransiz

Askere gidiyorum beyler

24 Ağustos yani bugün Gaziantep’te 5. Zırhlı Tugaya teslim olmam lazım Tekirdağdan gideceğim bugün sabah saat 8.20de bineceğim saat 10:10’da varış gösteriyor (Sabah ulaşıcam ama ben akşam teslim olmayı düşünüyorum, şehri gezicem) İnternetten araştırdım pekte fazla bir bilgi bulamadım orası...
  2. Hayata Fransiz

RDR 2 178 TL Alınır mı? ?

Dostum istersen seni kütüphaneme ekleyeyim oynarsın askere gidiyorum zaten 6 ay kullan :kekw:
  3. Hayata Fransiz

Oyun oynatacak bilgisayar önerisi

AMD Ryzen 3 3100 MPK 3.6GHz 18MB Önbellek 4 Çekirdek AM4 7nm İşlemci GIGABYTE A320M S2H 3200 MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart GIGABYTE GeForce GTX 1650 D6 OC 4GB GDDR6 128Bit DX12 Nvdia Ekran Kartı XPG 8GBx2 Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram Vento VG04FE...
  4. Hayata Fransiz

Oyun oynatacak bilgisayar önerisi

13K'ya bizim bir abi satıyor her şeyi oynatır kendine üst düzey bir pc topladığı için boşa çıktı düşünürsen özelliklerini ileteceğim, bütçen kısıtlı değilse şuan Vatan Computer bir sistem satıyor tavsiye ederim...
  5. Hayata Fransiz

monitor alicagim ama ne alacagimi bilemedim

Benim tavsiyem 2. el sarı sitede bulup önerdiğim monitörü alman olacak. Alienware 24.5" AW2523HF 360Hz 0.5ms 2xHDMI DP USB3.2 FreeSync Premium Fast IPS Gaming Monitör
  6. Hayata Fransiz

Yardım cs2 durduk yere çöküyor yardım ederminiz

CSyi bırak Valo başla o.O2
  7. Hayata Fransiz

Düşük sistem ile internetten para nasıl kazanılır?

Amaç para kazanmaksa mesele platformu sevip sevmiyor olmaman olmamalı, kamera açmak zorunlu değil lakin erişiminde ona göre olur tabii ki kamera açman senin için daha iyi olur. Kamera açmayıpta TikTok haftalık kazanılan jeton sıralamasında ilk 10'a giren arkadaşım var (oyun kategorisinde)...
  8. Hayata Fransiz

YouTube uzun vadeli bir iş fikri, Daha kısa vadede TikTok oyun yayınları yapabilirsin fakat sistemin izin verir mi bilmiyorum, gerçi sadece TikTok Live Studioyu açsa yeterli çünkü bir çok para kazandıran TikTok oyunları aslında 25-100mb arası sistem istemeyen ve hatta kimi zaman Website...
  9. Hayata Fransiz

Sistem özelliklerin neler ?
  10. Hayata Fransiz

Tiktok Live Studio'da yayın açamıyorum

1000 Takipçiye ulaştıysan TikTok Live Stüdio erişimi alman için yapman gerekenleri anlatıyorum; 2 kere telefondan kesintisiz 1 saatlik yayın aç (istersen siyah ekran falan göster farketmez), Daha sonra tekrar telefondan yayın açma sekmesine gir orada yana kaydırdığında mobil oyun yayını bir...
  11. Hayata Fransiz

Kablosuz mouse önerisi

Ne alırsan al, sarjı kabloyla yapılıyor olsun. (Rival 3 wireless mouse bi mouse parasıda pil için ödedim)
  12. Hayata Fransiz

Ram yükseltmesi ile ilgili bir sorun

Selamlar arkadaşlar hayırlı geceler. Şuan bilgisayarımda 16GB ram takılı bi 16GB ram daha aldım lakin bir sorunla karşılaşıyorum; Anakart Asus Tuf Gaming B450M II anakartı 4 slot var, 2 slotunda ramler takılı diğer 2 slotu boş oraya takıyorum, bilgisayar açılışta display port no signal hatası...
  13. Hayata Fransiz

No Signal hatası alıyorum

Ekran uyku modundan uyanmıyor Kasa açık Fanlar dönüyor Ekran kartı ışığı yanıyor fakat görüntü gelmiyor Klavyeye Mouse basıyorum etkileşim yok, Şuana kadar sadece dün gece yaptı aynısını kapattım yattım, bugün sabah açılmadı aynı hata, ramleri sök tak yaptım kablo bağlantılarını vs. hepsini...
  14. Hayata Fransiz

Logitech StreamCam vs C922

Kanka her şey full yani görüntü kalitem hiç iyi olmaması dışında her şey tam takır
  15. Hayata Fransiz

Oyun yayınları + sohbet karışık, TikTokta yapıyorum
  16. Hayata Fransiz

C270 kullanıyorum şuanda yayınlarımın gidişatından çok memnunum söylemesi ayıptır ilk parayı çektim onunla alacağım Webcamı. Yükseltmişken bir kere yükselteyim ömrü dolana kadar kullanayım kafasındayım
  17. Hayata Fransiz

Arkadaşlar bu iki kamera arasında ki fiyat farkı ödemeye değer mi? Sırf yayın için alıyorum gönlümden geçen StreamCam sizin tavsiyeleriniz nedir başka bir Webcam öneriniz var mı bunun yerine bunu almalısın diyebileceğiniz ?
  18. Hayata Fransiz

Steam indirimli oyun

Eğer olurda Aracı bir site ila (komisyonu size yansıtarak) yapabiliriz isterseniz
  19. Hayata Fransiz

Steam indirimli oyun

Merhaba arkadaşlar steam Cs2 envanterimi satıyorum bu süreçte steam bakiyesini TL'ye dönüştürmem için aklıma bu yol geldi %30 indirimle istediğiniz oyunu size atarım, %30 İNDİRİM İLE HER OYUNU ATARIM Skinleri almak isterseniz onun içinde ulaşabilirsiniz (çok güzel fiyatlara bırakacağım...
  20. Hayata Fransiz

Bütçem 10.000TL tavsiyeler neler

oğlum çakkal ne yazıyosun o zaman konuya hadi sektir sektir git
Top Bottom