Arama sonuçları: *

1. sinanoral

M2 SSD ve Sata SSD Fiyatları

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımda a520m h anakart var ve bir tane m2 ssd yuvası var. Ssd'min kapasitesi yetersiz olduğundan yeni bir tane daha almak istiyorum. Ya bir dönüştürücü ile m2 ssd alıp kullanıcam ya da sata ssd alıcam ama gözlemlerime göre m2 ssd'ler çok daha yüksek okuma yazma...
  2. sinanoral

DA-C işlemci soğutucusu önerisi

Bunu satın aldım, taktım. Boştayken 32derece civarında. Oyunlarda da 55dereceyi geçtiğini görmedim daha. Teşekkür ederim
  3. sinanoral

DA-C işlemci soğutucusu önerisi

Arkadaşlar merhaba, iki soğutucu arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ? Cooler master'ın yüksekliği 158.8mm, performax'ınki 154mm. Cooler master'ın kasaya sığmama durumu olur mu acaba ? Son olarak sıvı soğutma önerir misiniz ? 1)...
  4. sinanoral

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

@GENCERGAMİNG size mesaj attım konu açıp etiketledim de. Lütfen bana da cevap verebilir misiniz ? :( kartımdan ücret çekildi ama siparişlerim kısmında gözükmüyor. İptal olup olmadığını bilmiyorum bile.
  5. sinanoral

Intel Core i3 12100F ve ASUS GeForce RTX 3060 DUAL V2 darboğaz yaparmı?

bu site yapmaz diyor https://pc-builds.com/bottleneck-calculator/result/1dk185/1/general-tasks/1920x1080/
  6. sinanoral

Yardım Gençer Gaming DA-C hazır kasa sistem siparişi

Konuyu açarken de yazdığım gibi, bende siparişlerim kısmı boş ama ücreti kartımdan çekildi.
  7. sinanoral

Ben iptal olduğuna dair bir bildirim, email vs bir şey almadım. İptal olup olmadığını bile bilmiyorum
  8. sinanoral

Merhabalar, kasayı sepetime ekledim ve sipariş ettim. Kredi kartımdan da ücreti alındı (12 taksit aldığım için 13.187,24 TL) fakat siparişlerim kısmında siparişiniz bulunmamaktadır yazıyor. Yardımcı olabilir misiniz ? Eğer siparişim başarılı bir şekilde oluşmadıysa kredi kartımda limit de...
Top Bottom