Arama sonuçları: *

1. I

Superonline fiber altyapısı kullanan ISS önerisi

superonline ev interneti bence ucuz 100mb internet 500tl ilk 2 ayda ücretsiz 415tl ediyo yıllık
  2. I

H655BT Pro mu Q21i mi?

ankeri tercih ederdim ama banada havitin kalitesi düşük geliyor daha önce qcy kullandım ben iyiydi
  3. I

aras kargo varış merkezi hatası

varış merkezi hatası diyor bunun sebebi nedir sizce natayolu yazan yere gidip dağıtıma çıkması lazımdı normalde arada bi 10dk mesafe var 8 saatir böyle
  4. I

H655BT Pro mu Q21i mi?

ses kalitesi daha iyi dışarıya daha az ses veriyor ve kulağı sarar
  5. I

H655BT Pro mu Q21i mi?

qcy h4
  6. I

iPhone 16 pro alınır mı

11,12,13,14 de öyle olmasının sebebi enflasyonun sürekli artması ve asgari ücretin düşük olması yani ip14 çıkış fiyatı 46k şuan 72k 2 sene önce 46k ya ip14 alan bugün yine kar etmiş olmuyo
  7. I

iPhone 16 pro alınır mı

15 pro max öyle bir şey demiyor. ve 1 yıl boyunca o telefonu kullanırsa pil sağlığı illaki düşecek. 1yıl kullanılan bir telefon değer kaybeder
  8. I

15-18 k arası tablet önerisi

1k daha çıkarsan tabs9 çıkamazsan zorla bu fiyata bulamazsın daha iyisini
  9. I

windows güvenliği beyaz ekranda kalıyor

baya üzerinden vakit geçti nasıl yaptığımı bilmiyorum ama düzeldi
  10. I

Havit H655bt İyi Midir?

şu videoda karşılaştırıyor h3 ile h4ün tek farkı pil ,dışarıya çok ses vermesin diyosan h3 , pil ve ses yüksekliği dersende havit
  11. I

Hangi internet sağlayıcısını önerirsiniz?

turknet en fazla 100 netspeed en fazla 200mbps hız verdiği için onlar öyle gözüküyor tabii ki bu türk telekom altyapısı için geçerli
  12. I

Kyk İnternet Hızı...

harbi 32gb kısıtlama var mı 1726166476 Varsa ben yavaştan şu tarifeye geçiyim
  13. I

Havit H655bt İyi Midir?

qcy h3 bence youtube da enes özen var. çok iyi karşılaştırıyo nasıl bir kulaklık istediğine ordan bakabilirsin
  14. I

s9 fe+ mı yoksa s9 mu

s9 tek el için ideal ve maalesef s9 fe öyle 4-5 yıl götürmez bende a34 kullanıyorum s9fe ile binebi aynı işlemcileri 1-2 yıl daha dayanır gibi ama daha gitmez.
  15. I

Çakma ayakkabi siteleri?

Marka merakında değilim. Ama nedense uygun fiyatlı markalar doğru düzgün tasarım yapamıyor gibime geliyo
  16. I

Çakma ayakkabi siteleri?

Çakma ayakkabı siteleri varmı güvenilir bildiğiniz sneakerslife dışı birsey söylerseniz daha iyi olur
  17. I

s9 fe+ mı yoksa s9 mu

arada sadece 1inç var kral değmez bile , s9 gen2 işlemci min 5 yıl götürür diğeri 2yıl en fazla biri 90hz biri 120hz ,telefonunda 120hz ise kasıyo hissiyatı alırsın
  18. I

Yeni internet sağlayıcı önerisi Ne yapmalıyım?

vdsl fiberin bakır kablolu hali fiber değil, port yok büyük ihtimal türk telekom kullanıyosan ara müşteri hizmetlerini sor. fiber yoksa oturduğun ilçedeki türk telekom müdürlüğüne fiber talep dilekçesi yaz bina ve mahalledekilere imzalatırsan daha iyi olur tabi
  19. I

2kya kulaklık önerisi

ne tür kulaklık istediğini yazsaydın iyi olurdu oyun için mi müzik içinmi mesajlarına baktım biraz da müzik için herhalde
  20. I

2kya kulaklık önerisi

bütçeyi zorlarsan anker spaceone çıkmazsa 720bt
Top Bottom