Arama sonuçları: *

1. K

R5 3350G Pro nasıldır?

Ne kadar fark var yüzdeye vursak.Ryzen 5 2400g den iyi midir veya 2200g den
  2. K

R5 3350G Pro nasıldır?

Arkadaşlar bu işlemci nasıl?APU bir sistem alıcam 3400g ile arasında ne kadar fark var?CS GO 200 fps civarında alabilirmiyim.GameGarajda APU sadece bunlar var.Pro işlemcilerle normalleri arasında performans kaybı gecikme varmı? Arkadaşlar apu sistem alıcam.Bitaz daha birikim yapıp 1650S civarı...
  3. K

Logitech g29 debriyaj yay sesi

Aynısı var çözdün mü dostum
  4. K

Yardım G29 Pedal Sorunu Yay Hissi

yani ikinci el g27 aldım bu kadar sıkıntı yaşamadım 0 aldım bu kadar sorun var sordum babama dedi bişey yok o gaz olayı dalga yerine oturunca tık ediyor debriyajada yay sesi mi dedim evet dedi anlamadım valla
  5. K

Debriyajdan ses geliyormuydu gacırt gucurt
  6. K

Logitech g29 debriyaj yay sesi

Bendede aynısız var gazdada yay takılma hissi var 1619780131 Çözebildin mi?
  7. K

Arkadaşlar bu gazdan ayağımı çektikten sonra küçük bir yay hissi oluyor yayı bastırdıktan sonra tık açılır ya ayağımı çekerken sonlara doğru ona farkediyorum debriyajda tık olayı yok ama yay hissi bayar vızt vızt gibi.Zaten yaylı pedal ama böyle olması normal mi kullananlara sordum bende yok dedi.
  8. K

SSD Hız Düşüklüğü (Aşırı)

crucial ı anladım benim netac neden bozuldu?
  9. K

Hocam modeli nedir?
  10. K

Yardım R3 3100 GTX 1650S drop sorunu

Arkadaşlar bi şu kouya açıklık getirelim benim bilgisayarım pubg liteda neden ekran kartım 90 85 lerde bu darboğaz mı işlem ci 30 40 kullanımda drop zaten büyük ihtimal ramden bu arada monitörden değil çünkü drop tam kullanım düştüğünde giriyo.
  11. K

SSD diskim yani hazır sistem aldım galiba SATA 3 artı olarak en başta böyle değildi kardeşim de aynı durumda aynı anda nasıl oldu geçen gün bir şalter attı ondan mı acaba kardeşimin kasasında bir pıt pıt diye ses geldi benimki Netac 240 GB kardeşiminki Crucial BX500 240 GB. 1612134331 Yardımcı...
  12. K

Durum bu.
  13. K

Kardeşim senin gibi aylak aylak dolaşmıyorum rahatsızdım fazla konuşma bence.Pubg lite da drop yok ekran kartı %85 90 bunu soruyorum normal mi?Gtayı anladım darboğaz ramden ama pubg lite için ram yeterli cpu fazla kullanılmıyo yani darboğaz değil.
  14. K

Kardeş soruyosan cevap ver.
  15. K

Gskıll 8gb 3000 mhz Biostar b450 mh
  16. K

Öncelikle merhaba. Zamanınızı almak istemiyorum. GameGaraj'dan Neo 5A kasasını GTX 1650 Super özelleştirmesiyle aldım ancak sorun GTA 5'te kullanım değeri düşüp droplar. 8 GB RAM'den galiba. Düşük ayarlarda da denedim, bu sefer GPU %50 işlemci de %50 gene drop. Başka PUBG Lite'da baktım, orada...
  17. K

Yardım SSD Düşük Hız Sorunu

Çözümünü bilen var mı?
  18. K

Ses olayı neden oluyor random read testinte 3.de
  19. K

Arkadaşlar 560/520 olan SSD'im 540/462 veriyor normal mi yani maksimum mu yazılmış oraya? Bir de Crystaldismark da okuma testinde 3. sıraya gelince cızırtı geliyor kasadan çok az bir şey nedir o ses? Bu arada yeni yılınız kutlu olsun.
  20. K

Yardım Drop Fps Sıkıntısı ve Test Sonuçları

Kardeşim ben napim şimdi sinirle yazdım bişeyi sakız gibi sündürme bilgisayara para verdim minecraft oynayamıyorum win 7 deniycem bunu yazıyosun.Orjinali savunmuyo mu bu forum deneme sürümünü indirdim orjinal olsun diye fps düşütü diyorum anlamıyosun.Win 7 mi kaldı piyasada paralı.
Top Bottom