Arama sonuçları: *

1. metehan24

2. el bilgisayar satış

gaming laptobumu satmak istiyorum. masaüstü toplamak için alalı 4-5 ay oldu ama nedense zevk vermiyor laptop
  2. metehan24

2. el bilgisayar satış

teşekkürler
  3. metehan24

2. el bilgisayar satış

2. el bilgisayar satmak istiyorum. hızlı bir şekilde satabilceğim bi site var mı sahibinden dışında?
  4. metehan24

Mavi ekran hatası

https://support.microsoft.com/tr-tr/help/14238/windows-10-troubleshoot-blue-screen-errors şöyle bi link çıkıyor qr kodu taradığımda. Acaba tüm güncellemeleri yapsam düzelir mi ? Desteklenmeyen bi güncelleme geldi sanırım önceden
  5. metehan24

Mavi ekran hatası

Bilgisayarım durduk yere böyle bir hata veriyor. Acaba gelen güncellemelerden mi diye düşünüp bilgisayarın driverlarının kurulu olduğu belleği sıfırladım güncellemeyi kapattım. Düzeldi sandım ama 1 gün sonra tekrar aynı problem oldu. Bilgisi olan var mı ?
  6. metehan24

Gaming laptop 5-6k arası

5-6k arası en iyi gaming laptop önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar teşekkürler
  7. metehan24

Corsair hs50 mic sorunu

Corsair hs50 aldım. Mikrofonunun sesi baya azmış konuştuklarım hep bunu söylüyor. Arttırmanın bi yolunu da bulamadım w10 için çözümü bilen var mı? ( google da aratılan şeyleri yaptım bas arttırma vs.) acaba mikrofon boost uygulamaları işe yarar mı ?
  8. metehan24

Corsair Hs50 mic sorunu

Yazılımı yok
  9. metehan24

Corsair Hs50 mic sorunu

Corsair hs50 aldım. Mikroonunun sesi baya azmış konuştuklarım hep bunu söylüyor. Arttırmanın bi yolunu da bulamadım w10 için çözümü bilen var mı?
  10. metehan24

Mikrofon çalışmıyor

Mikrofonu seçemiyorum ordan ya bi seçenek çıkmıyor
  11. metehan24

Mikrofon çalışmıyor

Bilgisayar ve kulaklığımda 3.5mm jack girişi var tek giriş yani. Kulaklığı takıyorum ama mikrofonu çalışmıyor. Ses laptobun mikrofonundan gidiyor . nasıl çözebilirim?
  12. metehan24

Laptop çift ekran

Böyle bir şey yazmıyor ama ne işe yarıyo bı
  13. metehan24

Laptop çift ekran

Anladım teşekkür ederim. Pahalı bi aletmiş ?
  14. metehan24

Laptop çift ekran

Valla bildiğim anladığım tüm parçalar bunlar. Yine de teşekkür ederim bi takmaya çalışırım denerim
  15. metehan24

Laptop çift ekran

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-fx505dd-amd-ryzen-7-3750h-2-3ghz-8gb-ram-1tb-256ssd-15-6-gtx1050-3gb-w10.html pc bu
  16. metehan24

Laptop çift ekran

Laptop un ekran kartı yoksa derken
  17. metehan24

500 TL kulaklık önerisi ?

Güvenlidir. Araştırdkm sıkıntı yaşayan yok.
  18. metehan24

400-600 TL Kulaklık Önerisi

Ben olsam hyperx alırdım baya iyi olduğunu söylüyordu kullanan yayıncalar vs.
  19. metehan24

500 TL kulaklık önerisi ?

Valla henüz kullanmadım hs50yi . Herkes 300 tl bandında en iyisi olduğunu söylüyor. Hs70le ne farkı var bilmiyorum inan ama steelseries razer hyperx bunlar en iyi markalar bi bunlara bak derim
  20. metehan24

Laptop çift ekran

Elimde çok eski bi monitör var. Acaba laptoba taksam laptop ekranı + monitör olarak çift ekran yapabilir miyim?
Top Bottom