Arama sonuçları: *

1. M

Yardım riot client ilgili bir sorunum var

şuan benimkide çözüldü tekrardan iniyor oyun açıldı
  2. M

Çözüldü✓ Windows 11 pin kullanılamıyor hatası

çözğmğnğ bulduk arkadaşlar belki birinin ihtiyacı olur diye buraya yazıyorum : sistem geri yüklemeye kurtarma biliyoruz ancak sitem greeri yükleme çalışmıyor hata veriyor c dışının windovsun kurulu olduğu disk onuda çözmek için iki şey denedşk birincisi güvenli moda geçme işe yaramadı ikincisi...
  3. M

Çözüldü✓ Windows 11 pin kullanılamıyor hatası

arkadaşlar lol hata verdiği için lol e bilet atdım onlarda dönüş olarak benden birkaç birey istediler : Bi uygulama kuracakmışım oda hata raporu verecekmiş bende tamama yapıyım dedim msconfig yazdım hizmetler gir dediler girdim tüm Microsoft hizmetlerini gizleyen tıkladım sonra bukadar zannedip...
  4. M

çok saol hala çözemedim bende
  5. M

bulursam yaparım ama denemediğim bişey kalmadı sayılır saat 18.00 dan beri
  6. M

bende aynı sorun var valoda steam çalışıyor 1698959520 internet sağlayıcısınıda aradım (türktelekom) bizden kaynaklı değil dediler nekadar doğru bilemiycem 1698959580 tekrar yükledim şimdide böyle kaldı
  7. M

sorun benden kaynaklanmıyor olabilirmi yani discordan baktığımda lol oynyaanlar gördüğüm için benden kaynaklı bir hata var zannentmiştim
  8. M

arkadaşlar bu güns abah lol oynuyordum sonra kapadım bigisayırım akşama doğru tekrardan oynamak için açtığım da açıılmadı client ağ bağlantısı bulunamnadı felan dedi internetde araştırdım güvenlik duvarını vs virüs koruma programlarıno felan hepsini kapatdım olmadı dns değiştyirdim yine olmadı...
  9. M

ünüversite için leptop yardım edin lütfen (35.k ile 45.k)bütce

selam beyler yardımınıza ihtiyacım var ünüversite için laptop lazım render ve dahda doğrusu programlar için kullnacam oyun odağım yok incelik ve hafiflik pek öneml, değil işlemcisi güncel ve hızlı olması çok önmeli en öneliside saf perfırmansa ihtiyacım var ve invidea ekrankartı olursa iyi olur...
  10. M

Cloud 2 mi Corsair Hs50 pro mu ?

arkadaş tavsiyesi CLOUD II tavsiye ediyor cs için
  11. M

mortal kombat 11 appmanifest dosyası ihtiyacım var

mortal kombat 11 appmanifest dosyası silindi oyunu steamın tanıya bilmesi için ihtiyacım var mortal kombat 11 oyunu yüklü olan biri varsa eğer rica etsem ata bilirmi steam kılasöründe steamapps konumunda bulunuyor 1 mb bir dosya dosya 976310 sayıları ile kayıtlı
  12. M

Windows 10 Pro Lisans'ı Nereden Alabilirim?

hocam şu video yu izle bleşe yaparsın ben kulandım işe yarıyor
  13. M

🔥İndirim 2850 vp 179 TL

hocam çok teşelürler bende yapıştırdım bitane hemen
  14. M

Game Pass'te kesin oyna dediğiniz oyun var mı?

aralarında en güzel seri Crysis tavsiye ederim
Top Bottom