Arama sonuçları: *

1. E

Asus tuf RTX 4070 Tİ ve intel İ5 10400f darboğaz yapar mı

bilmiyorum valla evet. amacım bir şekilde bu kartı şimdi dolar daha da yukselmeden alıp 1 sene idare etmek. sonra da anakart ve işlemci alıp birleştirmek. açıkcası ben akıcı oynayayım. pc neyi ne kadar kullanıyor ona pek takılmam. asıl takıldığım şey seçimlerden sonra doların ve 1 sene kartın...
  2. E

1 seneye kredi borcum bitiyor. o zaman 13. nesil i9 lu bir sistem toplayana kadar bu şekilde idare edebilir miyim? yani en azından su an kullandığım rx 6600 den daha iyi performans alır mıyım? çünkü seneye bu kartı 50k ya zor alırım gibi geliyor. :( 1681838454 yani anakart ve ram alıp bu ekran...
  3. E

şu videoya yorumunuz nedir arkadaşlar? 1681836891 ve bu videolarda ki performanslar deli gibi cesaret verici. size yürekten inanıyorum ama şu videolar neden böyle mükemmel??? bakarsanız minnettar olurum gençler. 1681837975 3 video attım buraya bir inceler misin dostum. 1681837988 3 video...
  4. E

Selam. sistemim i5 10400f 10. nesil işlemci ve rx 6600 kullanıyorum. ram 16 gb tek slot. acaba Asus tuf RTX 4070 Tİ alsam ve buna uygun power supply ve aynı ram den bir 16 gb daha taksam darboğaz yaşar mıyım? hatta bunu görebileceğim sanal olarak sonuçları gösteren bir site var mı? teşekkürler.
  5. E

50k ya nvidia ve intel sistem önerir misiniz arkadaşlar?

Vatan ve amazon kullanıyorum sadece. malesef diğer yerel firmalardan ciddi sorunlar yaşadım. hatta param ile rezil oldum desem yeridir. ama vatan ve amazon da arızalı ürünlerimde yani satış sonrası desteği çok daha efektif ve çözüm odaklı. yaşım 52 v emekliyim. bu yaştan sonra böyle sorunlar...
  6. E

ütopya dan almayı düşünmüyorum. Sadece Vatandan almayı istiyorum. bana oradan yardımcı olursan çok sevinirim. Teşekkürler. 1681745816 çok az vaktim var. yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.
  7. E

Selam arkadaşlar. ben amatör bir yayıncıyım. intel sistemli ve RTX 4070 veya RTX 4070 Tİ lı bir sistem toplamak istiyorum. mümkünse bir monitörlü ve bir adet de monitör hariç birer sistem önerir misiniz? 2 gün içinde almam gerekiyor. büyük ihtimal ile Vatan bilgisayarı tercih edeceğim. bana...
Top Bottom