Arama sonuçları: *

1. F

Bilgisayarda oyuna girince görüntü gidiyor

Bilgisayarımda uzun süredir olan bir sorun gerçekten beni bıktırdı. Ekran kartı oyuna girdiğim zaman (örnek ETS 2) belirsiz bir süre sonunda bir anda ekran gidiyor ve rastgele bir tek renge bürünüyor ve öyle kalıyor. O esnada ekran gidince hoparlörden 'dırrrrr' diye bir ses geliyor ve ben...
  2. F

ESONİC H55KCL OVERCLOCK

Merhabalar. Esonic H55kcl bir anakarta sahibim. Önceden işlemcim i5-650 idi. Sonrasinda X3440'a yükselttim. Bu anakartla overclock yapmak istiyorum fakat m. I. T kısmı yok. Sizce anakart destekliyor mu? Ayrıca overclock/voltage kısmı var fakat RAM disinda bir değer göremedim. Fotoları...
  3. F

PC YE GİDEN GÜÇ KESİLİNCE KAFAYI YİYOR

hocam yanlış yazmışım pc çekiyorum fişini tekrar açınca gelmiyor görüntü
  4. F

hocam yanlış yazmışım :D pc nin fişini çektikten sonra tekrar açınca görüntü gelmiyor
  5. F

Merhabalar,öncelikle sorunu anlatayım bilgisayara takılı olan fiş çekildiği zaman pc çalışıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor.İlk hatamız bu,ardından bir kaç aç kapa işleminden sonra pc ye ekran geliyor ancak ekran birden karıncalanıyor ve pc donuyor tekrar restart atmak zorunda kalıyorum.Birçok...
  6. F

AMD Radeon driver açılmıyor

AMD Radeon driver ikonuna tıkladığım zaman arayüz açılmıyor. DDU ile silip kaç defa tekrar kurdum her şeyi denedim fakat olmuyor yardım edin:( GPU: RX 560 4 GB. CPU: X3440. PSU: 500W High Power eco br+ HDD: 1TB seage** SSD: 120GB James Donkey. Yüklemeye çalıştığım AMD sürümü:20.9.1.
  7. F

pc görüntü gelmeme sorunu

Bu sorunu bayağı uzun suredir yasiyorum. Ama artik sıktı ve buraya yazmaya karar verdim inşallah faydası olur konuya geçiyorum. Sorun ben yeni ekran kartını aldıktan sonra basladı. R7 240tan RX560 ekran kartına geçiş yapmiştım. İlk aldığım zaman böyle sorunlarla karşılaşmıyordum. Sonradan...
  8. F

X3440 Sisteme Nasıl Overclock Yapılır?

Ben overclock yapmak istiyorum biraz bilgim var fakat anakartim destekliyor mu anlamis degilim. CPU configration kisminda CPU ratio ve MHz var fakat elleyemiyorum anakart mi desteklemiyor yoksa bir ayari mi acmam gerekiyor? İslemcim overclock canavari bana yardim edebilir misiniz? İslemcim...
  9. F

X3440 işlemci RX 570 besler mi?

Bende X3440 bir ișlemci var fakat overclock yapamiyorum. Stok bir sekilde RX 570'i besler mi? RX 560'im var çoğu oyunda %30 %40 kullanarak stok frekans ta besleyebiliyor sizce besler mi? Ekran karti: RX 560. RAM: 8 GB DDR3 1600MHz. Anakart: Esonic 1156P h55. SSD: 120GB. HDD: 1TB. PSU: High Power...
  10. F

VALORANT DÜŞÜK FPS RX 560

Konu net Valorant, CS:GO, gibi oyunlarda hep düşük FPS alıyorum YouTube'da bakıyorum adamlar benim kartla 150FPS alıyor ben 60'ı zor geçiyorum ekran kartına yük binsin diye ayarları maxlıyorum yine işlemiyor not: Oyun HDD'ye yüklü acaba SSD'ye kursam düzelir mi? Driver'lerim güncel bu sorun...
  11. F

PC AÇILMADAN KAPANIYOR

Bende oyle dusunuyorum fakat statik elektrik ten kaynaklanıyorsa nasıl düzeltebilirim
  12. F

PC AÇILMADAN KAPANIYOR

Nasıl yani biraz açarmısınız
  13. F

PC AÇILMADAN KAPANIYOR

Konu zaten açık power tuşuna basıyorum 1 sn dönüyor fanlar ve hemen kapanıyor.Önceden statik elektrik le ilgili cok sorun yaşamıştim ondan şüpheleniyorum boşaltmaya çalıştim ama yinr aynı pc nin önceden bazı sorunlarida vardı şuan durum bu ne yapmalıyım
  14. F

RX 580 Strix Nasıldır

1650 super daha iyidir
  15. F

Sistemimi Güncelliyorum. PSU yeterli olurmu ?

sadece ssd ekleyeceksen sorun yok
  16. F

Bilgisayarım hakkında bilgi, Gta V hakkında

fps çok düşer drop girer yani oynanmaz:( 8gb ram olsaydı denenebilrdi
  17. F

Bilgisayarım hakkında bilgi, Gta V hakkında

i3 550 dar boğaz yapabilir
  18. F

Yardım 850W power pcyi yakar mı ?

sistem ne kadar güç isterse o kadar watt çeker yani yakmaz ama kaliteli marka olmalıdır
  19. F

en iyi ncs müziği

Clarx & Harddope - Castle [NCS Release]
Top Bottom