Arama sonuçları: *

• Users: ekrod
  • Order by date
  1. E

Razer blackshark v2 pro plastik parçalar çatlamış

hocam işin kötüsünü düşünürsek tüketici hakem heyetinden sence nasıl bir sonuç çıkar sorunu tek yaşıyan ben olmadıgım için diger arkadaşların atıgı fotolar vs dellil olarak sunulabilirmi sence?
  2. E

Razer blackshark v2 pro plastik parçalar çatlamış

arkadaşlar alt ve üst kısımlarda yok sadece üst yüzeylerinde var bu çatlaklar. internete araştırmalarımda çogu kişininki kırılıp elinde kalmış bazısı garantiden iyi sonuç almış bazısı alamamış sizce nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim.
  3. E

Hangı Anakartı Almalıyım Kararsız Kaldım Bilgisi Olan Varsa Yardımcı Olabilir mi

Gigabyte B550 Gaming X V2 tavsiye ederim.
  4. E

🔥İndirim surroundead %50 inidirimde

hayata kalma ve açık dünya temalı olan grafik kalitesi olarak güzel bir oyun tavsiye ederim almak isteyen indirimi kaçırmasın. ayrıca unterned oynamış ve sevmiş arkadaşlar için çok iyi bir alternatif. https://store.steampowered.com/app/1645820/SurrounDead/
  5. E

Hazırlık için Yüz yüze kayıt gerekli mi ?

ben yüz yüze yapmak için fotograflar belgeler hazırladım gitim okula adamlar telefonundan e-devleten yap deyip göndermişti.
  6. E

❌İndirim Bitti! THERMALRIGHT TL-C12C-S 120MM ARGB Kasa Fanı 3-lü paket 615.6tl

knk ekran kartım var zaten rx 6950xt sadece işlemci ram anakart almam yeterli
  7. E

aga bende ddr5 am5 sistem toplamak istiyorumda 20k harcayacak durum yok. güzelmiş seninki
  8. E

dostum bende Phantom Spirit var fanı da aldım baktım kablo ve vidanın takıldıgı yerler hariç dışında bir fark yok
  9. E

steam den gelen davet

hadi in artık be 2 3 dkl sı kaldı vala heycanlandım ha
  10. E

steam den gelen davet

https://steamcommunity.com/discussions/forum/0/4511003232655236314/ problem yokmuş.
  11. E

steam den gelen davet

hocam steam dan geldi gönderen valve yanı ne gibi bir sorun olabilirki? 1723414710 türkiyede videosunu çeken yokmuş benmi çeksem acaba :kekw:
  12. E

steam den gelen davet

beli başlı kişilere gitmiş redditen gördümde hiç türk yok bişey yazan. 1723414548
  13. E

steam den gelen davet

böyle gözüküyor
  14. E

steam den gelen davet

oyunu verdi
  15. E

steam den gelen davet

Knk steamdanda geldi bildirim 1723414029 .
  16. E

steam den gelen davet

tam saat 1 de deadlock diye bir oyunu oynamam için davet geldi nedir bilgisi olan varmıdır?
  17. E

Zoko amiral DK431 Kasası Bilgilendirme

e atx anakart zaten çok yok ama sıgar gibide duruyor. 3 fanlı ekran kartım fazlasıyla sıgdı 4 fanlı olsa o da sıgar zorlasam taib canım ne zanetin o kadar iyiki fazla fazla verdim puanları. :kekw:
  18. E

r 5 5600x işlemcim normalmi çalışyor

işlemcinin çalışma hızı ve çalıştıgı degerlerle anakart üzerinden oynayıp oldugu durumdan daha iyi hale getirmek. ancak bu işlem riskli ve bilgisizce yapılırsa işlemciye büyük hasar verebilirsin.
  19. E

r 5 5600x işlemcim normalmi çalışyor

sorumu soruyorsunuz dalgamı geçiyorsunuz?
  20. E

Zoko amiral DK431 Kasası Bilgilendirme

Merhaba arkadaşlar 3 gündür deneyimledigim Zoko amiral DK431 kasası hakındaki düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. 5 gün önce satın aldım ürünü 2 günlük Aras Kargo sürecinden sonra elime ulaştı. Kasaya kurulum yaparken elimi atıgım yerin yamuldugunu hisetim ama sorun yok gibiydi. Yanında gelen...
Top Bottom