Arama sonuçları: *

1. S

SİMA-LAND nedir güvenli midir varmı bilen

merhaba arkadaşlar sima-land adında bir şirket beni işe almak istiyor. internet üzerinden çevrimişi bir iş, deneyim dedim ve çok basit bir kaç tuşa basıyorsunuz falan para kazanıyorsunuz. para çekmek istediğimde bilgilerde banka hesap no ve ismi birde doğum tarihi istiyor. bir bit eniği var...
  2. S

Çözüldü✓ AOC C24G1 GHOSTİNG hakkında fikir ve tavsiye

ha var diyorsunuz yani bu modelde ben almadan önce araştırdığım modellerin hepsinde google da vardı ghostin sorunu yaşayıpda paylaşan, çoğu modelde görüyorum sık paylaşılan bir konu ama haklısınız bende öyle düşünüyorm benim hatam değil sadece yapıcı olmaya çalışacağım
  3. S

yavv haklısında işte ben bu tarz satış işlerini temiz halletmek isterim yani sattığım ürünün ne sıkıntısı varsa çekinmeden söylerim ilerde aynısını yaşamak istemem ve insanları mağdur etmek istemem. çocuk ghosting testi yapmadım diye savunma yapmıyor gayet makul kardeş dedi böyle böyle dün...
  4. S

sadece ghosting testi yapmadı, benimde aklıma gelmedi ölü piksele baktı ışık sızmasına baktı 1080p video açtı renklere baktı aldı 1679669286 ertesi gün dönüş yaptı 1679669412 şimdi getiriyor monitörü hani ben direkt beni ilgilendirmez aldın artık tavrı yapmadım gel kardeşim beraber bakalım...
  5. S

MERHABA DÜN AOC C24G1 MODEL MONİTÖRÜMÜ SATTIM, SATMADAN ÖNCE GELEN KİŞİ DENEDİ PİKSEL TESTİ VE IŞIK SIZMASI VARMI KONTROL ETTİ BEĞENDİ VE ALDI. BUGÜN BENİ ARAYIP MONİTÖRDE GHOSTİNG OLDUĞUNU SÖYLEDİ, HATTA BUNDAN DOLAYI BAŞININ AĞRIDIĞINI SÖYLEDİ. ŞİMDİ BEN BU MONİTÖRÜ 1 YIL BOYUNCA...
  6. S

Çözüldü✓ EKRAN KARTI VE PSU UYUMU

Çoook teşekkürler
  7. S

2 adet pin var 8li powerda birinin 2sini çıkarıp mı kullanmam lazım 1679067201 Ve birbirlerine bağlılar
  8. S

Merhaba Performax gaming volkol 650w psu'lu kasa kullanıyorum. Sapphire Rx 6700xt ekran kartı aldım ve kartta biri 8'li biri 6'lı pin girişleri var fakat psu'dan çıkan kablolar arasında sadece 8'li pin buldum. 6'lı yoktu. Uyumlu olmadığı için mi, yeni bir psu'mu almam gerekiyor yardım edermisiniz?
  9. S

Yardım RX 6700XT ile VOLKOV 650W PSU uyumlu mu?

Merhaba Performax gaming volkov 650w psu'lu kasa kullanıyorum. Bugün Sapphire pulse RX 6700XT aldım. Ekran kartı yerleştirdim ve pin girişlerini bağlamak isterken 6'lı pin girişini powerdan çıkan kablolar arasında bulamadım. Sapphire kartta bir adet 8 pinli ve bir adet 6 pinli giriş yeri var...
  10. S

Asus monitör bu paraya değer mi?

yok g7 almayacağım zaten tercihim değil samsung ben yorumunuzu merak ettim sadece sonuçta burası forum
  11. S

evet biliyorum önce 8500 yaptılar şuan 7600 olmuş, arkadaşlar dell i önerdiler ona bakıyorum daha iyi gibi :D 1678457347 şöyle bir test gördüm ne diyorsunuz
  12. S

fark nedir sizce ?
  13. S

merhaba arkadaşlar ASUS Tuf Gaming 2k çözünürlük IPS panel 140hz 170e aşırtılabilir, sRGB renk gamutu %130 free sync - G sync uyumlu sizce alınır mı 7650 tl https://www.gaming.gen.tr/urun/117807/asus-tuf-gaming-vg27aq1a-27-170hz-1ms-ips-g-sync-qhd-monitor/
  14. S

Sapphire RX 6700XT 8250tl ??

alınır mı? https://www.hepsiburada.com/sapphire-vga-amd-12gb-gddr6-rx6700xt-pulse-gaming-11306-09-20g-p-HBCV00003HG76D?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.68.5
  15. S

Amazon TR İade Sürecim

valla amazon müthiş ben steelseries gamepad almıştım biraz kullandım böyle çok ufak belki bir sorun bile değil tamamen benim tribim kol analogda hafif takılıyo gibi geldi aradım direkt hatta şöyle oldu sayfadan müşteri hiz. tıkladım tıklayın sizi arayalım dedi tıkladım 2 sn sonra aradılar...
  16. S

Amd ryzen 5 5600x işlemciye 2k oyun oynatacak ekran kartı önerisi

2.el nereden aldın hangi aracı site
  17. S

2.el almak istemiyorum dostum normalde 3060 ti 2k için ideal diyorlar işte bende 3070 gddr6x buldum hani o ideal ise 3070da sıkıntı olmaz diye düşünüyorum
  18. S

Rx serisine nedense sıcak bakamıyorum bayadır ataştırıyorum forumlarda sorunu olan kullanıcı sayısı çok, böyle sorun yaşamak istemiyorum yoksa fiyat ve performansları çok iyi testlerde ve peki gigabyte 3070 gddr6x var 11500 tl ye buna ne diyorsunuz 1678283246 Her ikiside var 1678283271 Rtx...
  19. S

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta belirttiğim amd ryzen 5 5600x işlemcim var 2x8 gb Ram b550-a pro anakartım ve 650watt+ güç kayanğım var Yeni bir monitör alıyorım 2k 170hz, sorunsuz 2k oyun oynayabileceğim bir ekran kartı arıyorum bütçem 8000 - 12000 arası Önerilerinizi bekliyorum Saygılar
  20. S

EKRAN KARTI ÖNERİSİ ELDEN RİNG

Bütçe 8000 1677603700 Bütçe 8000 işlemcim amd olduğu için amd serisi düşünüyordum ve rx 6700 xt 8500e buldum xfx quick modeli
Top Bottom