Arama sonuçları: *

1. N

Modemime Ddos Atıldı

Dostlar selamlar bugün modemime bir Steam kullanıcısı tarafından saldırı yapıldı Dos atıldı bu saldırıyı yapan kullanıcıyı nasıl bulabilirim? Müşteri hizmetleri bilgi veremiyoruz diyor yapan kişiyi tanıyorum çok amatör kendi Ip adresi üzerinden saldırı yaptı. Sürekli yapıyor bunu ne yapmamız...
  2. N

Windows 10 Pro Lisans Anahtarları Güvenilir Mi?

Hocam ne yapmamı önerirsiniz?
  3. N

180 günde falan bir yenilecek falan yazıyor Şimdi ben bu arkadaştan alsam bir sorun çıkarmı çıkmazmı
  4. N

hocam yorumları gayet güzel sorun yaşayan olmamış orijinal değil derken etkinleşmiyor mu windows?
  5. N

10 TL'ye SATILAN WİNDOWS ANAHTARLARI

Merhaba arkadaşlar https://www.gamesatis.com/microsoft/3-adet-windows-10-pro-lisans-anahtari-hediye bu ilanda bir arkadaş 3 adet windows keyi veriyor yorumları güzel ama sizce güvenmeli miyim?
  6. N

Merhaba arkadaşlar https://www.gamesatis.com/microsoft/3-adet-windows-10-pro-lisans-anahtari-hediye bu ilanda bir arkadaş 3 adet windows keyi veriyor yorumları güzel ama sizce güvenmeli miyim? 1602535082 sizce güvenilir mi?
  7. N

Ölümü yoksa Sıkışmış Pixel Mi?

Sağolun destekleriniz için yazarım yine gelişmeleri.
  8. N

Monitör 0 ölü pixel garantili gameboosterın GB-2779CF 27" 165Hz 1ms modeli alalı 1 ayı geçti çok uğraştırırlarmı yoksa değişim mi yaparlar?
  9. N

Instagram takipten çıkma uygulamaları çalışmıyor.

Dostum instagramını güncelle büyük ihtimal güncelleme yapmadığın için program çalışmıyor.
  10. N

pikseltesti.com sadece mavi tonlarında çok belli oluyor ölü pixsel beyaz ekranda yok siyahlık
  11. N

Dostlar selamlar yeni bir monitör aldım gözüme bir şey takıldı bu ölü pixelmidir düzelir mi ne yapayım?
  12. N

Yardım Ölümü yoksa sıkışmış piksel mi?

Bunu yaptım zaten birtek mavi renkte simsiyah oluyor piksel
  13. N

Yardım Ölümü yoksa sıkışmış piksel mi?

Dostlar selamlar yeni bir monitör aldım ölü piksel testi yaptım sadece mavi renkte siyah gözüken bir tane piksel var diğerlerinde renkli gözüküyor yani en azından göze batmıyor kırmızıda vs yok. Bu ölü piksel midir ne yapayım sizce tamir olur mu evde? Diğer renklerde ise bahsettiğim piksel sarı...
  14. N

Ölümü yoksa Sıkışmış Piksel Mi?

Dostlar selamlar yeni bir monitör aldım ölü piksel testi yaptım sadece mavi renkte siyah gözüken bir tane piksel var diğerlerinde renkli gözüküyor yani en azından göze batmıyor kırmızıda vs yok. Bu ölü piksel midir ne yapayım sizce tamir olur mu evde? Diğer renklerde ise bahsettiğim piksel sarı...
  15. N

Ps5 in fiyatı vatanda belli oldu! (7999 TL)

Ağam bizimle eğlenir...
  16. N

Kulaklığı Sallayınca Sağ Taraftın İçinden Ses Geliyor

Dostlar selam bugün rampagein miracle x3 plus kulaklığını aldım kulaklığı sallayınca sadece sağ taraftan ses geliyor normalmidir bir sorun yaşatır mı?
  17. N

Fiyat Performans Gaming Kulaklık 7.1

Dostlar selam f/p kulaklık arıyorum önerilerinizi yazar mısınız?
  18. N

oyunlar neden crash veriyor ?

Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadıysan stabil o.c ayarlarını yapamamışsın demektir internette ram modelini aratıp stabil olarak yapanların videolarını izleyebilirsin.
  19. N

PC'de virüs var silinmiyor

Güzel haber :)
  20. N

PC'de virüs var silinmiyor

Dostum tabii ki en güvenli yol format atmak fakat içerisinde önemli bilgileri falan varsa virüsleri temizleyip yedek alıp format atması daha mantıklı olucaktır.
Top Bottom