Arama sonuçları: *

1. Xpertronic

Maddi hediyelere önem vermeyen arkadaş?

selam dostlarım değer verdiğim bir arkadaşımın yakın zamanda doğum günü var ve maddi hediyeleri asla sevmiyor çiçek veya benzeri hediyeler hayvanlara yardım için bağış ve buna benzer hediyeleri aşırı beğeniyor bana biraz öneri yapabilir misiniz benzer neler yapabilirim sıkıştım kaldım
  2. Xpertronic

ryzen 7 7800x3d 4070s sistem önerisi alabilir miyim ?

bütçem var ama en uygun fiyatlı olanı öneri yapabilir misiniz ?
  3. Xpertronic

1 tb sata ssd önerisi

M2 var kanka elimde zaten ekstra alan lazım sadece video fotoğraf için vs
  4. Xpertronic

1 tb sata ssd önerisi

Bütçe 2 k yada çıkar kanka bu güzelmidir
  5. Xpertronic

1 tb sata ssd önerisi

Anakart b450 mk 1 tb sata ssd lazım oyunlar ve video kaydım için öneri yapabilecek var mı kronik sorunsuz 1.5 k bütçe
  6. Xpertronic

Bu oyuncu koltuklarından hangisini önerirsiniz ?

teşekkürler kanka
  7. Xpertronic

Bu oyuncu koltuklarından hangisini önerirsiniz ?

https://www.xdrive.com.tr/xdrive-anka-kumas-profesyonel-oyuncu-koltugu-kirmizi-siyah https://www.pttavm.com/hawk-gaming-chair-fab-v4-kumas-oyuncu-koltugu-p-410214387?utm_source=akakce.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.3.1...
  8. Xpertronic

5000 bütçeye oyuncu koltuğu önerisi

Arkadaşlar 5000 bütçe var biraz daha çıkabilirim bütçeye bu aralarda koltuk arıyorum öneri yapabilecek var mı
  9. Xpertronic

Ekran Kartı Güncelleme Hakkında

Arkadaşlar sistemim imzamda mevcut 3060 ti ekran kartı almayı düşünüyorum veya 4060ti de olabilir sistemimle darboğaz veya herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım birde öneri olarak hangi ekran kartını almalıyım marka olarak kasam thermaltake v200
  10. Xpertronic

2K oyun ve yayın için sistem önerisi

rust bu sistemlede yapıyorum ama kardeşime bırakacağım bilgisayarı
  11. Xpertronic

direk önereceğin link var mı ?
  12. Xpertronic

Arkadaşlar bütçem 50-60 çok az daha çıkarım kafama göre bir sistem bulamadım 2k oynarken + yayın açarken sıkıntısız fps sorunu yaşatmayan bir sistem önerir misiniz işlemci öncelikli
  13. Xpertronic

Sahibinden bu link güvenilir mi ?

Teşekkürler
  14. Xpertronic

Sahibinden bu link güvenilir mi ?

https://sahibinden.online-secure-alim.com.tr/get41/chester-koltuk-takimi-masa-sandalye-takimi&02022024123031-5519 link güvenilir mi bu tarz linklerde bazen oynamaya yapıyorlar güvenemiyorum bakar mısınız ?
  15. Xpertronic

Yayın + Oyun için 2k sistem tavsiye

bütçe 45-55 arası çok az daha çıkabilirim yayın ve oyun oynarken 2k da fps sıkıntısı çekmek istemiyorum işlemcinin iyi olması tercihimdir öneri yapabilirmisiniz bütçeyi gerekirse artırabilirim
  16. Xpertronic

35.000TL DDR4 4060TI SİSTEM ÖNERİSİ

2K da oynamak mı mantıklı bunda 1080 de mi ?
  17. Xpertronic

Virüslü bildirim hakkında

Deniyorum 1706469028 Reklam uygulaması tespit edildi dedi yüksek ihtimal ondan kaynaklıdır sildim teşekkürler
  18. Xpertronic

Virüslü bildirim hakkında

Telefonumda virüs var galiba bu tarz bildirim alıyorum veya başka reklam tarzı nasıl silebilirim telefonu sıfırlamadan var mı seçenek? 1706468667 Tıklayınca linke yönlendirme yapıyor o yüzden ilerlemedim
  19. Xpertronic

AMD 24.1.1 indiricekler dikkat

5600xt için kurmaya gerek var mı?
Top Bottom