Arama sonuçları: *

1. TahaCel

araç kuryesi olarak çalışıyorum navigasyon önerisi lazım

Google maps de yanlış hatırlamıyorsam durak ekle diye bir şey var bana iş yerindeki abi yapmıştı adresleri ekliyorun o en yakınıda hesaplıyor sırayla gidiyorsun
  2. TahaCel

3000tl Civari Monitör Arıyorum

güzel monitörmüş hocam h.o
  3. TahaCel

PC kasa temizliği basit şekilde

Hocam ben saç kurutma makinesis soğuyula uzaktan hafif rüzgar vuruyordum kalan tozları sakal fırçası ile temizliyordum bezle siliyordum kasanın kısmını ince fan vs oralarıda diş fırcası ile temizlemeye çalışıyordum
  4. TahaCel

🔥İndirim Starbucks İstanbul Termos 279₺🔥480ML

Fiyatı çok iyi aslında ama termos çok kullanmıyorum genelde
  5. TahaCel

10bine 2k monitör önerisi

https://www.sinerji.gen.tr/aoc-24g2ze-238-05ms-240hz-freesyncpremium-full-hd-ips-oyuncu-monitoru-p-43810?utm_campaign=akakce&v=1.74.2
  6. TahaCel

Windows 10 mu Windows 11 Mi Daha İyi ?

Ben windows 10 destekcisiyim hala
  7. TahaCel

Hangi monitör daha iyi

VG24VQE 23.6" Kullanma fırsatım olmuştu bir arkadaşımda güzeldi önerebilirim curved seviyorum bide sen diğeride güzel ama çok bilgim yok arkadaşlar yazar akaşama doğru
  8. TahaCel

otobus atmsi tarafindan dolandirildim

Ben seni destekliyorum devam
  9. TahaCel

Kokteylerin alkol oranı ?

hocam etkinlik gibi bir şey bu kalabalık olucaz da 1 bardak kafa yapmaz dimi şaka maka
  10. TahaCel

Mekan bağdat caddesinde güzel bir mekan da en son kokteyler 300 dü ne ara 530 oldu anlamadım
  11. TahaCel

Dayı kafayı hissetmicem güzel ama popoda bi ağrı olcak gibi fiyata baksana
  12. TahaCel

Beyler mekanlardan alkol oranlarını ayarlaya biliyormuyuz isteğe bağlı pazar günü bi mekana gitcem yaşıtlarım yok yanımda büyükler var çok fazla alkol içmem arada bi oda 1 şişe bira felan anca kokteyl içmek istiyorum mekanın sevilen kokteylerinden biri bundan alıcam sarhoş felan etmez...
  13. TahaCel

Testesteron testi nasıl yaptırılır?

Ben hastaneye gittim testestron testi de istiyorum dedim kan tahlili olucaktım muayene eden doktora dedim bunu senlik bir durum yok dedi ne alak dedi yolladı enayi
  14. TahaCel

Ucuza Kırmızı Şarap Önerir Misiniz

bi bira fiyatına şarap bulursanız bana da söyleyin :D
  15. TahaCel

Yapay Zeka, O insanların olmasını istediğimiz bir rol modeldir

DKJHDHOJ Seni de yapayiler olim bu nasıl kafa yapısı la sende ki anca kızgın at sen böyle devam
  16. TahaCel

Yapay Zeka, O insanların olmasını istediğimiz bir rol modeldir

Yapay zeka adı üstünde yapıyolar verileri nerden alıcak ne kodlarsan onu söyler sana ama yinede dünya düz değil knk
  17. TahaCel

Yks son 23 gün hazır mısınız

Beyler sıfırdan başlıasam 23 günde ne yaparım
  18. TahaCel

Türkiye'nin en büyük spor kulübü hangisidir?

Bursaspor :ben ne alaka :D Son dönemlerde Futbol da Galatasaray Ama Spor kulübü olarak diğer her branşta Fenerbahçe
Top Bottom