Arama sonuçları: *

1. M

Minecraft 1.17.1 madenler en çok hangi katmanda bulunur

Arkadaşlar Minecraft 1.17.1 oynuyorum(Pc buna yetiyor) ve survivalda maden ihtiyacım oluyor internetten bakyorum ama 1.17.1 için maden listesi yok bilenler listeyi paylaşabilir mi ?
  2. M

Minecraft premium alınır mı

Ben sonzuza kadar benim olmasını istediğim için onu tercih etmiyorum
  3. M

minecraftta saatlerimi harcayan birisiyim ve oyunu çok sevdiğim için premium almayı düşünüyorum
  4. M

Arkadaşlar 14 yaşındayım ailem kartlarını güvenilir yerlerden harcayabileceğimi söyledi bende mc pre almayı düşünüyorum sizce alınır mı 199 tl bana biraz pahalı geldi ama
  5. M

İntel i7 620m+Nvidia 3100m 512 mb ekran kartı gta 5 en kötü ayar açar mı

intel i7 620m+nvidia nvs 3100m 512mb +6gb ram gta 4 en kötü ayarlarda 15 20 fps alıyor gta 5 açar mı
  6. M

Windows 11 gereksiz hizmet ve ayar kapatma ?

win+r yapıp msconfig yazıp enter basın hizmetlerden tüm microsoft hizmetleri gizleyi seçip tümünü devre dışı bırakabilirsin
  7. M

Windows 11 gereksiz hizmet ve ayar kapatma ?

Xbox ile ilgili ayarları kapayıp xbox programını silebilirsin tabi gamepass kullanmıyorsan
  8. M

Pc toplatırmak kaça patlar?

pc toplatma 100 150 gibi bulursun ama çoğunluk fiyatı yüksek olup performansı düşük parçalar önerir biraz araştırıp kendin toplayabilirsin bence
  9. M

Nvidia nvs 3100m+İntel i7 m620 pc Warframe kaldırır mı

Arkadaşlar sorum aynen başlıktaki gibi sistemin nvidia nvs 3100m+İntel i7 m620 ve birde 6 gb ram bu pc Warframe kaldırır mı (Pc de ssd var)
  10. M

Çizmeli kedi tr dublajlı bir şekilde nereden izlenir

Sorum başlıktaki gibi Çizmeli kedi tr dublajlı bir şekilde nereden izlenir disney plus ve netflixte yok korsan sitede de altyazılı var dublajlı bir şekilde nereden izlyebilirim
  11. M

Win 10 format attıktan sonra parlaklığını ayarlanamaması sorunu çözüm

Win 10 format attım İso oluşturdum sources teki setup çalıştırıp kurdum parlaklık düşük ve yükseltilemiyor nasıl çözerim
  12. M

Ortaokulda özürlü ve özürsüz devamsızlık limiti ne kadardır

Ortaokulda özürlü ve özürsüz devamsızlık limiti ne kadar
  13. M

Hangi laptop daha mantıklı

Bence 2 ama 1 e sonra ramını 16 yapacaksan 1 de olabilir 1672945379 Bence 2 ama 1 e sonra ramını 16 yapacaksan 1 de olabilir
  14. M

Harddiskim Dolu görünüyor

Gizli klasörleri açıp bide öyle deneeyin
  15. M

hızlı ve kısa alt + tab eğitimi verirmisiniz(annem 3 sn de odaya giriyo)

arka planda bir tek not defterini açık bırak onda rastgele önceden hazırlanan ders şeylerini kopyala yapıştır ardından oyuna girebilirsin bir kaç kere pratik yapabilirsin benim ilk denememde oldu arkada tek pencere açık olduğunda onu açıyor bazende oyundayken ani bir şekilde aklına geldiği an...
  16. M

Ortaokulda küfür etmek ve el kol hareketi yapmak disiplin nedeni mi

Derste sıkılıp kağıda orta parmak ve 31 yazdım ve bir çocuk bunu gördü öğretmene söylerse birincide ceza almam değil mi 1672683673 Zaten bu aralar küfrü bırakmaya çalışıyordum azaltmıştım ama boşluğuma geldi
  17. M

Ortaokulda küfür etmek ve el kol hareketi yapmak disiplin nedeni mi

sorum başlıktaki gibi ortaokulda küfür etmek ve el kol hareketi yapmak disiplin nedeni mi ve herhangi bir ceza alır mıyım Küfür ettiğimi bir çocuk öğretmene söylenirse durumlar değişir mi
  18. M

İki monitörlü windows 10 da tam ekran pencere nasıl öbür monitöre atılı?

Monitör seçme launcher üzerinden mi oyun üzerinden mi
Top Bottom