Arama sonuçları: *

1. B

Yardım Ekran kartımın işlemcisinin yanları şişti

Garantisi yok ürünün biteli çok oluyor
  2. B

Düzeltilebilirmi peki
  3. B

Garantisi yok ama bi tamirciye sorcam sizede teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
  4. B

Vram arızası olduğu için bi yandan ekranda çizgiler var ondan fazla birşeye bakamıyorum ama daha net bir fotoğraf atmaya çalışcam 1674373496 Bu biraz daha net
  5. B

Net görünüyormu bilmiyorum 1674373194 Resimde direkt işlemcinin sol üstündeki kısım biraz şiş duruyor
  6. B

Aktif olarak kullandığım gigabyte rtx3060ti ekran kartım var. Geçende vram arızası aldım. Sonra. Bi içini açıp bakam dedim açtığımda içindeki işlemcinin yanşarındaki yeşil kısmı şiş duruyordu. Bu normal birşeymi.
  7. B

Monitördeki garip lekeler

Sild8m temizleme spreyjm var zaten ama sadece belirli bi acıda gözüküyorlar ve silmeme ragmen gitmiyorlar
  8. B

Monitördeki garip lekeler

Onceden boyle birsey yoktu bende bugun farkettim monitorde garip garip lekeler var her yerinde neden oldugunu bilen varmi
  9. B

Cs money güvenli bir site mi?

ben bu linkeki cs money e girşi yaptım 2 gün önce ve bugün sabah hesabımın çalındığını gördüm normalde 5 6 ayda bir şifremi değiştiririm bu zamanaa kadar çok skin sitesinden alışveriş yaptım hiçbirinde böyle olmadı ama cs moneye girince böyle oldu sizce cs money denmi kaynaklıdır bi yardım...
  10. B

İ3 7100 ve gtx1050Tİ Darboğaz Yapar Mı?

Elimde i3 7100 var gtx1050ti takarsam dar boğaz olurmu
Top Bottom