Arama sonuçları: *

1. deryal_yusuf

Yardım Monitörde OverDrive Nedir

merhabalar samsung monitor kullanıyorum OverDrive diye bir özelik yok monitor kaç tepkime süresinde çalışıyor nasıl anlarım yardımcı olursanız
  2. deryal_yusuf

Bilgisayar aniden kapanıyor

performax 1708377575 daha önce bir soru n yoktu
  3. deryal_yusuf

İŞLEMCİ AMD 5600X EKRAN KARTİ MSI RX 5600XT ANA KART MSI B550M PRO RAM 16 3200 PSU 650 WAT 80 PLUS BRONZ SSD 512 M2 SSD 1708371513 yazdım
  4. deryal_yusuf

mehmet bey bilgisayar ısınmdan dolayı kapanmıoyor bilgisayar oyun oynarklen işlem yaparken belirli bir süre sonra kapanıyor
  5. deryal_yusuf

Merhabalar arkadaşlar bilgisayarım belli bir süre sonra aniden kapanıyor kendini resetliyor acilen yardımcı olsanız çok memnun olurum
  6. deryal_yusuf

Sıvı Soğutma Alacam Acil

tmm link atarmsınız 1707677523 sıvı soğutma ile küle tıpi fan arasında ısı farkı olumru
  7. deryal_yusuf

Sıvı Soğutma Alacam Acil

sıvı soğutma ile bunun arasında fark yokmu yani ben onu demek istiyorum benim iilemci ısınıyor pc kapanıyor 85 derece kadar çıkıyor cs go da valo da
  8. deryal_yusuf

Sıvı Soğutma Alacam Acil

https://www.tebilon.com/performax-oasis-temperli-cam-4x-argb-fan-650w-80bronze-siyah-bilgisayar-kasasi/ kasa bu
  9. deryal_yusuf

Sıvı Soğutma Alacam Acil

hocam ben sıvı soğutma alacağım benim senden ricam alsam faydası olurmu bide bu kasa uyumlu mu? 2 fanlı ile 3 fanlı arasında ne fark olur
  10. deryal_yusuf

Sıvı Soğutma Alacam Acil

başka yere takılırmı ki 1707675596 Radyatör Boyutu 360mm diyor
  11. deryal_yusuf

Sıvı Soğutma Alacam Acil

https://www.tebilon.com/performax-oasis-temperli-cam-4x-argb-fan-650w-80bronze-siyah-bilgisayar-kasasi/ 1707675438 Merhabalar burda bakarmsın 360 olur herhalde
  12. deryal_yusuf

Sıvı Soğutma Alacam Acil

https://www.teknomerkezim.com/atx-performax-oasis-siyah-temp-cam-argb-4xfan-650w-oasis-bl-p-2098 1707675210 MERHABALAR KASAM BU 2 Lİ ALMAM LAZIM 3 LÜMÜ
  13. deryal_yusuf

Sıvı Soğutma Alacam Acil

1707655508 Bilmiyorum Kasanın marka vs model bilsem atarım zaten bulmaya çalıyorum
  14. deryal_yusuf

Sıvı Soğutma Alacam Acil

Merhabalar Arkadaşlar Benim Bilgisayarda Isınma Sorunu Yaşıyorum Sıvı Soğutma Alsam Bu Sorun Ortadan Kalkar Diye Düşünüyorum Yardımcı Olursanız Sevinirm Bide Her Kasa Uyum Sağlıyuormu Sistem Özelikleri AMD 5600X İŞLEMCİM AMD RX 5600XT EKRAN KARTI RAM DDR4 3200 MHZ
  15. deryal_yusuf

oyuncu kulaklığı önerisi

ses kalite ve ses kasma nasıl ne kadar aldın
  16. deryal_yusuf

oyuncu kulaklığı önerisi

Merhaba iyi günler arkadaşlar bana acilen fiyat performans kulaklık lazım yardımcı olursanız sevinirim
  17. deryal_yusuf

İşlemci Isınma sorunu

Merhaba arkadaşlar ben amd ryzan 5 5600x kullan bir kişiyim benim bu ilemcim yük altında 80 90 olan ve yuk altına olmadıgında 60 65 çalıyoırdu fakat bios girdim şu ozelliği açınca sorun düzeldi boşta en fazla 50 oluyor (Core performance Boost özeliğini açında düzeli fakat bunun bana kari oldu...
  18. deryal_yusuf

Sistem Onerisi tavsiye

hazır sistem önerisi fiyat perfonmas olsun yeter çok palı olmasın çokda ucuz olmasın
  19. deryal_yusuf

BİLGİSAYAR YÜKSELTME KONUSUNDA BİLGİ ALMA

Fazla intelden yana değilim açıkçası ya sürekli intel kullana kullana amd istiyorum 1618746109 Amazon'da ki yurt dışından mı geliyor
Top Bottom