Arama sonuçları: *

1. peralta

Superboxa kaç tl cayma bedeli öderim

arkadaşlar 6 ay oldu alalı 400 gblık paketi kullanıyorum alt yapım yok diye aldım ben bu interneti ama kullanamıyorum berbat bir internet ve fiyatı çok yüksek mecburen aldım ne kadar kötü olabilir diye ama cidden tahmin edebileceğinizden kötü hizmet verebiliyorlar inanılmaz bazne 0.30 indirme...
  2. peralta

sata pin kablosu nedir

sata pin kablosu nedir arkadaşlar psu alıcam sata pin kablosu yok diyor
  3. peralta

Bu anakartla sorun yaşar mıyım alınır mı

RYZEN 3 1300X işlemci ile birlikte 1700 e
  4. peralta

aynen
  5. peralta

internette pek bir şey bulamadım bu anakart hakkında alınır mı oyun falan günlük arkadaşlarla takılma discordda böyle şeyler için kullanacağım sorun yaşatır mı
  6. peralta

ryzen3 1300x alınır mı

ben bu işlemci ve gt 710 ile valo ve lol falan oynayabilir miyim sence dostum kasmadan 60 fps üstü
  7. peralta

ryzen3 1300x alınır mı

anakart ile birlikte alıyorum dostum bütçem 2 k idi 1900 e buldum anakart da veriyor a320m iyi gibi geldi 1721945307 ben bu işlemciyi alırsam maksimum hangi ekran kartını besler peki neleri tercih edebilirim bu işlemciyle
  8. peralta

ryzen3 1300x alınır mı

gt 710 takacağım şimdilik ama bu geçici bir süreliğine daha sonra rx 6600 falan olabilir onu ileride alacağım işlemcim bozuldu ve 2. elden bunu gördüm ne diyorsun alınır mı
  9. peralta

ryzen3 1300x alınır mı

ryzen3 1300x alınır mı
  10. peralta

Bu sistem alınır mı ?

fiyatı 2500 tl ben gt 710 takacağım bir de lol de valoda kaç fps verir artı 8 gb ramim var bir slotuna da onu takarım alınır mı kısacası
  11. peralta

2. el pc dizeceğim parça önerir misiniz

2 bin lira civarında harcayacağım 2. elden anakart ve işlemci bakıyorum 8gb ramim var ve gt710 var geçici bir süre idare etse yeter lol 60 100 fps arası verse yeterli hangi parçalara bakmamı önerirsiniz
  12. peralta

🔥İndirim 21.5k - Acer Nitro V 15 ANV15-51 i5 13420H 8/512GB - RTX 3050 6 GB FLaptop

8 gb ram biraz az olmamış mı o biraz kaygılandırdı almak için bakıyorum sanırım bunu alıcam https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-g870-1245-bfa0x-b-intel-core-i5-12450h-16gb-1tb-ssd-rtx4050-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003ZQ9WB
  13. peralta

Bu laptop almaya değer mi

https://www.hepsiburada.com/msi-thin-15-b12ve-1626xtr-intel-core-i5-12450h-16gb-512gb-ssd-rtx4050-freedos-15-6-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00005WV6JY Forumdan bir arkadaş önermişti fiyatı hala iyi mi alınır mı veya bunun yerine şu alınır dediğiniz var mı -Üni ve oyun için kullanılacak
  14. peralta

25 k laptop önerisii

25 k ya en iyi ne alınır oyun ve üni için kullanacağım
  15. peralta

Laptop önerisi 25 k bütçe

Arkadaşlar öncelikle merhaba bir kaç gün önce de sormuştum fakat bütçemde biraz değişiklik olduğundan ve belki daha iyi bir tavsiyeniz olursa diye tekrardan sorayım dedim üniversite de ve oyun oynamak için kullanacağım 1 2 ay beklersem fiyatların düşeceğini söylemişti bir arkadaş ama maalesef...
  16. peralta

Maksimum 30 bin TL laptop

30 k da maksimum aslında ya 25 k ya falan almayı düşünmüştüm
  17. peralta

Maksimum 30 bin TL laptop

Arkadaşlar bu ay sonuna doğru bir laptop alacağım üniversitede ve arkadaşlarla oyun oynamak için kullanacağım tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler
  18. peralta

Hangi tarife daha iyi olur

Hocam ben bu modem ücretini her ay mı ödüyorum 12 ay boyunca çok fazla değil mi normal mi bu
  19. peralta

Anladım hocam çok teşekkür ederim bilgi için
  20. peralta

Hocam direkt binada yok yeni bina olduğundan çıkmıyor bir şey alt yapıyı da diğer frimalar getirmiyormuş sadece türktelekom yapıyor dendi o yüzden türk telekoma başvuruyorum şimdi ama olayları çok bilmiyorum yanlışım olabilir şimdi adamlar gelip interneti yaptığında 100 mbps destekler mi bunu...
Top Bottom