Arama sonuçları: *

1. Y

Veritabanından faydalanma talebi zaman aşımına uğradı sorunu

bu hatayı bilen var mı
  2. Y

Bileşenlerime göre OBS ayarı önerebilir misiniz?

Benim sistemim böyle 100 mbps down 6 mbps up alıyorum en iyi obs ayarlarını atabilir misiniz ?
  3. Y

Shadow of war türkçe yama

Merhabalar middle earth- Shadow of war için önerebilceğiniz türkçe yama var mı ?
  4. Y

Steam Aile Paylaşımı Oyun Gözükmeme Sorunu

Merhabalar ben steam aile paylaşımında dyling light ı açmışımtım fakat ilk 2 gün oynadım sonraki 3.gün de kütüphanemde gözükmemeye başladı yardım edebilcek var mı
  5. Y

PC yi açınca kasa fanı dönmüyor, dönmeye çalışıyor

Kankacım fan dönmüyor ne sessizi dönmezken ses çıkartıyor
  6. Y

PC yi açınca kasa fanı dönmüyor, dönmeye çalışıyor

Merhabalar benim powerboost adlı kasam var önde 2 üstte 2 ve arkada 1 tane olmak üzere toplamda 5 adet kasa fanım var ben bu pc yi sinerji den toplamıştım 2 hafta hiç bir sorun yoktu fakat 3.haftada arkadaki fan dönmemeye,dönmeye çalışmaya başladı tabi bunu yaparken sanki IĞĞĞĞĞĞĞĞĞ diye ses...
  7. Y

Valorant ta %60 ve %70 GPU kullanımı

Tamamdır teşekkür ederim Fps sabitledim %20 den yukarı çıkmıyor
  8. Y

%60 ve %70 düşük mü hatta benim işlemcim %40 kullanıyor ekran kartı %60 ile 70 arası gidiyor
  9. Y

Bazen %100 e çıktıgından dolayı 1616109568 R5 1600af gigabyte a320-s2h 8GB ram 3000 mhz xfx rx5500XT bi de 256 GB ssd im var
  10. Y

arkadaşlarıma sordugumda GPU %10 falan kullanıyor fakat ben de ise %60 veya %70 oluyor sebebini bilen var mı ?
  11. Y

Ryzen 5 1600 AF Overclock

Fakat abdullah abi yapmıştı diye sormuştum da
  12. Y

Ryzen 5 1600 AF Overclock

Merhabalar benim işlemcim r5 1600af ve bu işlemcinin o.c manyağı oldugunu duydum fakat benim pc de 3.4 ghz de kaldı normal de 3.6 ya kadar çıkabilen işlemci fakat bunu 4.2 ye kadar çıkartmışlar sorun şu ki benim anakartım a320m s2h bunun o.c yapmak istiyorum herhangi bir sıkıntı olur mu sistemim...
  13. Y

Merhabalar yeni pc topladım ve düşük parçalara göre daha az fps

kanka msı afterburnerdan bakınca mem hızını 1800 olarak gördüm çok düşük değil mi üstüne ekran kartım 490 mhz de çalışıyordu valorant oynuyordum
  14. Y

16gb 2x8 olunca fps ne kadar artar mesela bu sistem ile kaç fps alırım ör:valorant bf gibi oyunlarda
  15. Y

merhabalar benim sistemim rx5500xt r5 1600AF (3.4ghz de takıldı çıkmıyor) 1x8 GB 3000 mhz ram Anakart:gigabyte A320M-s2h modeli ve m.2 ssd olmasına rağmen diğer düşük parçalara göre daha az fps veriyor bir bilgisi olan var mı
  16. Y

r5 1600af gereğinden düşük GHZ hızı

Merhabalar ben yeni bilgisayar satın aldım ve internette baktıgımda r5 1600af 3.6 ghz dan aşağı inmiyor fakat ben de ise 3.4 den yukarı çıkmıyor bir bilgisi olan var mı a320m-s2h 8gb 3000mhz ram xfx 5500xt 4 gb ekran kartım var
  17. Y

Ramimin kaç mhz de çalıştıgını nerden öğrenebilirim

reis baktığımda böyle 1500 yazıyor
  18. Y

Top Bottom