Arama sonuçları: *

1. B

type c kulaklığı telefon görmüyor

telefonum huawei mate 20 lite xiaomi black shark earphone 2 type c kulaklığı aldım ama telefon kulaklığı görmüyor 3,5 mm taktığımda bir sıkıntı yok ama type c kulaklığı taktığımda telefonda görünün bir şey yok bir çözüm bilen var mı ?
  2. B

PC kendi kendine alt tab atıyor

oyun oynarken oyunlar kendi kendine alt tab atıyor arka planda çalışan her şeyi kapatıyorum güncellemesi gereken her şey güncel klavyede de bir sıkıntı yok ama oyunlar kendini alta atıp duruyor.
  3. B

RAM HIZINI ARTTIRDIM WİNDOWS HATA VERİYOR

Sorun büyük ihtimalle anakartta 2933 e çektiğim zaman bir sıkıntı çıkmıyor ama 3000 e çektiğimde sıkıntı çıkıyor
  4. B

Memtest yaptım bir an hiç bitmeyecek sandım Bi sorun çıkmadı ram de.
  5. B

Merhaba, gskill 8 gb ram 3000 mhz ram kullanıyordum aynısında bir tane daha aldım ve ram i 16 ya çıkardım fabrika ayarında 2133 mhz de çalışırken bi sıkıntı yok ama 3000 mhz ye çektiğim zaman windows mavi ekran hatası verip kapanıyor sorun nedir ? anakart asus b 350m-k
  6. B

Modeme gelen hızı alamamak

Arkadaşlar sa turknet kullanıyorum modemime gelen hız modem arayüzünde 79 mbps olarak görünüyo ama ben 35 40 arası alıyorum pc ye powerline adaptör ile bağlanıyorum modemle aramda mesafe olduğu için direk modemden bağlanamıyorum telefondan yaptığım zamanda aynı hızı alıyorum 35 40 arası bunun...
Top Bottom