Arama sonuçları: *

1. M

2 monitör aktif görüntü alıyorum ama birbirinden ayıramıyorum

yok kaç kere denedim olmuyor birbirinden ayrılmıyor 2 monitör takılı ama ayarlarda da tek monitör gözüküyor 2. monitör ayarlarında bişi yapamıyorum seçemiyorum bile
  2. M

2 monitör aktif görüntü alıyorum ama birbirinden ayıramıyorum

Merhabalar. çözemediğim bi durum içerisindeyim 1 tv 1 monitör kullanıyorum normalde bi sorun yoktu cs go girim dedim monitörler birleşti ama bi türlü ayıramıyorum ayrı ayrı tek olarak kullanabiliyorum ama 2sinide taktığımda görüntü klonlanmış olarak kalıyor herşeyi denedim çözemedim 1685982886...
  3. M

R3 3100 Patriot viper steel

Soru biraz garip gelebilir Bi kaç saat önce güç kaynağım arızalandı şimdi bi arkadaşla konuşuyordum ondada güç kaynağı sürekli sıkıntı çıkartıyormuş ramler uyumsuz olduğundan demiş bi bilgisayarcı sonra ramleri değiştirmiş 2. El ramlerle sorun çözülmüş falan filan şimdi yaklaşık 1 senedir aktif...
  4. M

Sizce işlemciye önem vermek mi ? Yoksa ekran kartına önem vermek mi ?

İlerde ekran kartını değiştirecek sen rx550 R3 3100 al
  5. M

Yapabilirsem R3 3100 1050ti kullan yada idarelik 5000g dersini bekleyin derim aciliyeti varsa bilemem
  6. M

5000 TL ÖNERİ BİLGİSAYAR

Yakın zamanda bende toplicam ama 5000g serisini bekliyorum
  7. M

R3 3100 kullanıcısı olarak tavsiye ederim ben rx570 ile kullanıyorum
  8. M

Apu sistem tavsiyesi

R5 5000 serisini bekleyin sitelerde yerini aldı bile ama fiiyat konusunda kesin bişey yok
  9. M

Rehber 🔥!150-500 TL Mouse Önerisi!🔥

Bende daha almadım almayı düşünüyorum kronik sorunu nedir acaba
  10. M

Maus önerebilir misiniz

Ben cs go oynuyorum bi arkadaşım Logitech g300s önermişti bana hiç valorant oynamadım ama videolarda izlediğim kadarıyla benzerlikleri var bi bak derim
  11. M

Autocad bozuldu üst kısmı

zamanında ben kaybetmiştim kendi forumunda benim sorunu ararken senin sorunun aynısını görmüştüm linke tıklayıp biraz aşağılara inersen resimlerde sende görürsün
  12. M

Autocad bozuldu üst kısmı

https://forums.autodesk.com/t5/autocad-tum-urunler-turkce/autocad-2017-ust-menu-kayboldu/td-p/8534584 2017 bundakigaliba ama 2022dede aynıdır
  13. M

Rampage mini gaming klavye alınır mı

👍🏻👍🏻
  14. M

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: valla zamanında binden almıştım bitane masa dur onuda ekliyim üst kısmında altına atcam ben valla 😂😂
  15. M

Mebran var şuan tam boy mekanik istediğim için bunu istiyorum tepki süresi de oldukça düşük 1625587195 Bende öyle düşünüyordum teşekkürler
  16. M

https://www.hepsiburada.com/rampage-kb-r77-usb-rainbow-backlight-outemu-red-switch-mekanik-36-tuslu-mini-gaming-oyuncu-klavyesi-p-HBV00001BLX2A?magaza=Teknoreyonum&url_src=and-product-detail Böyle bi ürün var hoşuma gitti CS GO için almayı düşünüyorum sizce alınır mı ?
  17. M

Rehber 🔥!150-500 TL Mouse Önerisi!🔥

Gözüm bi g300s aramadı değil
  18. M

Yardım GM 21 Pro - TCL 10L - Xiaomi Redmi Note 8 - GM 20 Pro Telefonlar Nasıldır?

instagramda teknoomehmet yada wp iletişim 0541 851 60 26
  19. M

Yardım GM 21 Pro - TCL 10L - Xiaomi Redmi Note 8 - GM 20 Pro Telefonlar Nasıldır?

https://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/xiaomi-redmi-note-8-pro-vs-infinix-zero-8i Fiyatları bunlar özelliklerde karşılaştırın zero 8i 90hz ekran olması lazım ama yeni bi marka çok bilmiyorum
  20. M

İnstada tekno Mahmut var güvenilirdir çoğu YouTube inceleme kanalına telefonları bu tedarik ediyor 2650 liraya çıkabilirsen X3 NFC al derim
Top Bottom