Arama sonuçları: *

1. T

CPU ve GPU kullanımında ani düşüş

ssd de 90 gb yer var 8gb ram diye düşündüm ama bu olay LoL de oluyor
  2. T

CPU ve GPU kullanımında ani düşüş

Başlıkda da yazdığım gibi bilgisayarımda böyle bir sorun var eskiden çok umursamıyordum ama artık canımı sıkmaya başladı sorunun nedenini de bilmiyorum ve fps droop olmasına neden oluyor aniden 200 lerden 60 a düşüyor saniyeliğine şimdiden yardımlarınız için teşekkürler sistem özellikleri ...
  3. T

Orta seviye bilgisayarda drop sorunu

8 1617305604 8 gb 3200 mhz 1617305647 kurulu şimdi aldım yüksek performansa
  4. T

Orta seviye bilgisayarda drop sorunu

Merhaba bazı günler oyunlarda fps drop yiyorum ekran kartı kullanımı birden %5 lere düşüyor minecraft . valorant , cs go , forza horizon kısacası bazı günler tüm oynularda fps drop yiyorum nedenini anlayamadım Özellikler ; Ryzen 3 3100 İNNO3D GTX 1650 Süper Biostar b450 mh anakart Crucial...
  5. T

İ5 9300H ısınma sorunu

Merhaba son zamanlarda oyuna girdiğimde ( valorant , cs go ) drop yemeye başladım nedenini merak ettim ve msi afterburner ile baktım ve işlemcimin 95 derecelerde gezdiğini gördüm eskiden böyle bir şey yoktu nedeni ne olabilir cevaplarınız için teşekkürler. ( LAPTOP )
  6. T

İnternet,ping sorunu

Evde türktelekom ev interneti var 35 mbps oyun oynarken diğer aile bireyleri internete baktığında herhangi bir sıkıntı olmuyor Ama TV den Netflix de içerik izledikleri de pingim tavan yapıyor nedeni nedir acaba 50mbps yapsam düzelirmi sorum bide modem eski modem ondan olabilirmi?
  7. T

Windows 10 Alan genişletme

bu işlerde pek bilgili değilimde yaptıklarını yapma kendi diskine göre yap dediniz bi sıkıntı çıkarmam demi 1606852719 benimki basit dik olarak gözüküyor bide
  8. T

Windows 10 Alan genişletme

Merhaba öncelikle yaşamış olduğum sıkıntıdan bahsedeyim c diskimde yer kalmadığı için d den alan aktarmak istiyorum fakat ortada kurtarma bölümü diye bir yer var onun yüzünden c nin sağında d olmuyor ve alan aktaramıyor ne yapmam gerekiyor .
  9. T

BİLGİSAYARIMA BİRŞEY OLDU

Bilmiyorum en son sürüm diyor ama 2020 nin 2.ayına ait ne kadar doğru bilmiyorum Bu arada sorun driver ile alakalıymış yardımlarınız için teşekkürler
  10. T

1603471952 Biosumu nasıl update edebilirim
  11. T

Geforce experince de eski sürüm inmiyor internetten mi indireyiö
  12. T

Kaç gündür böyle bir sıkıntı yoktu şimdi başladı
  13. T

Sorunuma çare olurmu Bide Kaç gündür yoktu bugün başladı bu sorun 1603471468 Kaç gündür yoktu bu sorun
  14. T

Normalde güncel hepsi bugün bi anakart update edeyim dedim oda çok zor geldi sonra yapıyım dedim 1603471156 Sistem Ryzen 3 3100 GTX 1650 süper Crucial ballistix 8gb 3200mhz DDR 4 ram Biostar b450mh Pioner 240gb ssd Game garaj 650 watt 80+ bronz 1603471181 Onaylı driver nedir ?
  15. T

merhaba dün yeni aldığım normalce oyun oynadığım bilgisayarımla bugün valorant gireyim dedim. Fps im 20-30 aşırı bir kasma var işlemci , ekran kartı kartı kullanım oranları normal ama her gün 200 olan fps im bugün yerlerde ve çok kasıyor lütfen yardımcı olurmusunuz.
  16. T

200 TL altı kulaklık tavsiyesi

Merhabalar, başlıkta olduğu gibi kulaklık almayı düşünüyorum aklımda https://ty.gl/pe9koew7b. Bu kulaklık var sizlerin önerisi nedir hangi kulaklıklığı almam lazım Mesajlarınız için teşekkürler...
  17. T

Yeni bilgisayar aldım ne yapmalıyım

Windows u internetten flaşa indirdim sonra key alıp etkinleştireceğim sıkıntı olmaz demi
  18. T

144hz monitör tavsiyesi

Maks 1500tl 1601096459 Maks 1500tl
  19. T

144hz monitör tavsiyesi

Merhaba başlıkta da olduğu gibi bir sistem topladım pazartesi elime ulaşıcak monitör arıyorum oynayacağım oyunlar ; valorant ,CS go,GTA V ,rocket league ,LoL bu tarz oyunlar Monitörlerde ki ms önemlimi acaba çünkü bazıları 4 MS bazıları 1 ms tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
Top Bottom