Arama sonuçları: *

• Users: Heera
  • Order by date
  1. Heera

Kasamın fanlarının rengini değiştiremiyorum

Kasanın rgb fanları var ve ilk aldığımda reset tuşuyla renklerini değiştirebiliyodum ya da animasyonunu. En son format attım ve o zamandan beri değişmiyo ne animasyonu ne rengi. Çözümü bilen varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. Kasa - Sharkoon TG5 Pro RGB Anakart - Asus Prime B450M-K II
  2. Heera

50TL Mousepad Önerisi

Arkadaşlar 50TL bütçem var. Oyunları koldan oynuyorum yani mousepad büyük olursa sevinirim. Öneriler için şimdiden teşekkürler
  3. Heera

Anakart Güncellemesi

Çok sağol. Teşekkür ederim yardımın için.
  4. Heera

Anakart Güncellemesi

Bi sorum var. Anakartımı pc'yi aldığımdan beri güncellemiyorum. Benim şuan ki sürümümden sonra hepsini mi indirmem gerekiyo yoksa son sürüm indirsem oluyor mu? Anakart: B450M-K II
  5. Heera

200 - 300 TL ARASI İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU

Başlıkta da yazdığı gibi 200 - 300TL arası bi soğutucu arıyorum. Kasanın kutusunda maximum 16.7 cm gösteriyor yükseklik için. Öneriler için şimdiden teşekkürler. Not: İşlemcim Ryzen5 3600 ve RGB takıntım yok.
  6. Heera

Windows.old Dosyası Oluşturulmadan Format Atılabilir mi?

Teşekkür ederim :)
  7. Heera

Detay verebilir misin? Bi YouTube videosu falan?
  8. Heera

Ablamın bilgisayarına format attım ve o laptopda oluşturdu.(Win 10 20H2 kurdum) Kendi bilgisayarıma da format atacağım fakat bu dosyayı oluşturmadan atmak mümkün mü? Mümkünse nasıl?
  9. Heera

150TL Laptop Soğutucu Önerisi

Maksimum 150TL laptop soğutucusu arıyorum. Bu bütçedeki en iyileri önerirseniz çok sevinirim. 1619184981 Bir de ortadaki fan büyük olsun.
  10. Heera

Luigi Mario nun kardeşi mi?

Ben kuzenler diye biliyorum.
  11. Heera

VALORANT SESLİ SOHBET SORUNU

tekrardan ticket attın mı?
  12. Heera

200-350 TL Arası İşlemci Soğutucu Önerisi

Şuan Ryzen 5 3600 stok soğutucusunu kullanıyorum. Full yükte 80 dereceleri görmeyecek, bu fiyatlarda bi işlemci soğutucu arıyorum. Öneriler için şimdiden teşekkürler.
  13. Heera

Ekran kartı Stok Sorunu

Katılıyorum. Bence de bir süre böyle devam edecek. Hatta korona bitene kadar devam edebilir kim bilir?
  14. Heera

Bu Sıcaklık İşlemciye ve Termal Macuna Göre Normal mi?

Render alırken sıkıntı çıkar mı yani? 30dk falan.
  15. Heera

Bu Sıcaklık İşlemciye ve Termal Macuna Göre Normal mi?

Ryzen 5 3600 işlemcim var stok soğutuculu. İşlemciyi teste soktuğumda test başladığı gibi sıcaklıklar 85 derece üzerine fırlıyordu. Bugün termal macununu yeniledim. Arctic MX-4 2019 ile. OCCT ile az önce teste soktum ve max 84 derece gördü. Bu sıcaklık işlemci ve termal macun için iyi mi? Not...
  16. Heera

Dolar neden bu kadar yükseliyor ?

Bilemeyiz. Ama bana sorarsan bu gidişle daha da yükselir.
  17. Heera

Max 2400TL TV Önerisi

Sitesinde gördüm bir tane hi-level bu markanın tv si alınır mı?
  18. Heera

Max 2400TL TV Önerisi

Max 2400TL bir tv arıyorum. Smart TV 109 ekran ve uydu alıcılı arıyorum. Öneriler için şimdiden teşekkürler. Bir de max 2400TL olsun 2401TL bile olmasın mümkünse 🙃
  19. Heera

VALORANT Kulübü

çift ajan kullanıyorum jett veya reyna ikisini de yazsam olurmu ona göre katılıcam 1615622994 K Katıldım Heera#1106
  20. Heera

Monitörümü Nasıl Temzileye bilirim?

Elimde monitör temizleme kiti yok. Camsil ve mikrofiber bez kullansam olur mu?
Top Bottom