Arama sonuçları: *

1. R

Yardım Realme GT 2 Isındığında kendini zorunlu olarak kısıtlıyor

Merhaba, telefonum Realme GT 2 ve telefonu 120 Hz kullanıyorum. Yüksek grafik ve Hz ile oyun oynadığımdan doğal olarak çok ısınıyor ve 1. sıkıntım telefon aşırı ısındığında zorunlu olarak bir anda 60 Hz oluyor. 2. sıkıntım yine çok ısındığında mobil erişim noktası otomatik olarak 30 saniye sonra...
  2. R

Xbox Series S Minecraft Işın İzleme ve Ölçekleme açamıyorum.

2 seçenekde kapalı miecraftımda 1.16 sürümden yüksek
  3. R

GTA 5'e fidelity güncellemesi geldi ve bende yok

Tamam teşekkürler.
  4. R

GTA 5'e fidelity güncellemesi geldi ve bende yok

Merhaba, gta 5'e rtx ve fidelity güncellemesi geldi bende series s var ama oyunda displaya giriyorum hiç bir şey yok. Belki gelmemiştir ama youtube da videosunu gördüm adamın oyununda fidelity var performans modu var bende yok yardım edermisiniz. Bi yararı olurmu bilmiyorum ama ben söyleyim...
  5. R

🔥İndirim 🟢 Xbox ⚽ FIFA 23 159TL🟢

Peki x|s sürümünü alırsam ps4 ve xbox one ilr oynayabiliyormuyum?
  6. R

Fifa 23 Xbox One sürümünü alırsam hangi platformlarla oynayabilirim?

Evet ama sitedeki resmi okudum ama anlayamadım xbox one sürümünü alırsam normal maçda hangi platformlarla oynayabilirm?
  7. R

https://www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-23/news/pitch-notes-fifa-23-cross-play-deep-dive Şöyleki ben bunu gördüm ama anlayamadım fifa az biliyorum benim istediğim arkadaşımla normal bir maç atmak.
  8. R

Eanın sitesinde xbox one ile ps4 oynanılabilir yazıyor eminmisiniz sadece one ile oynanabilir olduğuna?
  9. R

Merhaba Xbox One sürümünü almak istememin sebebi hdd de çalışabiliyor olması ama One sürümünü alırsam bazı platformlarla oynayamıyormuşum internete baktım ama anlamadım bu konu hakkında bilgi verirseniz çok güzel olur :)
  10. R

Xbox Series S HDD Kablosu Önerisi

Kaç inç bilmiyorum
  11. R

Bundan bahsediyorum bide kablo 3.0 değil intermet bunun 3.0kablosunu kullanan vardı çalıştırıyordu.
  12. R

Merhaba xbox için hdd ve hdd kablosu aldım ama hdd yi çalıştıramadım. Bunun nedeni nedir? bu arada kablo 3.0 değil. xbox 3.0 ve 128gb üzeri istiyor. etrafımdakilere sordum dedilerki hdd'ler zaten 3.0 desteklemiyor bağlayamazsın xboxa dediler. ama internette hdd ile oyun oynayan 2 3 kişi gördüm...
  13. R

🔥İndirim 🟢 Xbox ⚽ FIFA 23 159TL🟢

Xbox one sürümünü alırsak ps4 ps5 pc ile oynayabiliyormuyuz?
  14. R

SteelSeries Rival 3 Kablolu

teşekkürler. https://www.amazon.com.tr/dp/B082XQHPCL/ref=asc_df_B082XQHPCL1667511000000/?creative=380333&creativeASIN=B082XQHPCL&linkCode=asn&tag=cimri-sponsorlu-21 peki sıfırı alınır mı? şimdi? yada kasım indirimlerinimi bekliyim? yani kasım indirimlerinde indirime girmezse diye korkuyorum şuan...
  15. R

SteelSeries Rival 3 Kablolu

Arkadaşlar Rival 3 almayı düşünüyorumda fiyatı biraz düştü. Sizce kara cumada daha çok düşermi? Alayımmı? https://www.pttavm.com/steelseries-rival-3-rgb-oyuncu-mouse-outlet-p-282590374? Birde fare arıyorum fiyat performans max 300 tl olsun eğer önerebilirseniz. Teşekkürler.
  16. R

Snopy rampage marka konsollar bilgisayar oyununda çalışırmı?

Olmaz ise kolu iade edebiliyorum galiba doğrumu
  17. R

Modlamak ne oluyor?
  18. R

Merhaba! Bazı konsollar var bazı bilgisayar oyunlarını desteklemiyor ama logitech gibi markalar her oyunda destekleniyor. Snopy rampage de öylemidir? Oynayacağım oyun: naruto to boruto shinobi striker
Top Bottom