Arama sonuçları: *

1. ozzy6

Python dosya adını rename etmemi istiyor

Muhtemelen numbers adında bir kütüphane adı veya başka bir kütüphanenin kullandığı bir fonksiyon adından dolayı kullanmanı istemiyor çakışma olmaması için. Adlandırma yaparken iki kelime ve camel case yazmanızı öneririm.
  2. ozzy6

Kasa Fanı Az Dönüp Çalışmıyor

Yanık kokusu yok. Kablolarda da temassızlık gözükmüyor artık fanı komple içini söküp bakacağım bakalım.
  3. ozzy6

2000 tl gamepad önerisi

Daha önce f710 kullandım çok fazla kronik sorunu var tetik kısmı bir süre sonra kendi kendine basıyorumuş gibi algılamaya başlıyor, joystick'leri uzun kullanımdan sonra tutarsızlaşıyor, eğer pillerini içinde tutarsan tetik sürekli bastığı için çok çabuk pillerini yer. Ama 1000 tl'ye alabileceğin...
  4. ozzy6

Ben de yetmiyor gibi düşündüm ancak kasaya takılı olan diğer fanı çıkartıp bunu takıyorum yine de dönmüyor. İkisi de aynı Hiper HF-12 model.
  5. ozzy6

Yok değmiyor. Elimle ittiriyorum yine de dönmüyor devamında. Bir şeye takılsa elle ittirmeyle de olsa biraz daha dönerdi.
  6. ozzy6

Selam arkadaşlar elimde bir tane Hiper HF-12 marka fan var kasanın üstüne ikinci fan olarak takacağım. Kasamda aynı fandan var ve molex'e bağlı çalışıyor. Bu fanı molex'e bağladığım an elektriği alınca fan 3-4 milimetre dönüyor ancak devamında çalışmıyor. 3 pinli ucunu anakarta giden kabloya...
Top Bottom