Arama sonuçları: *

1. J

Islemci Overclock nasil yapilir

aaz yapsak overclock mesela 2.1 den 3 ghz kafamıza göre yapabiliyozmu
  2. J

dünya fare tıklama rekoru

yok bea a101 in kablosuz mouse sı
  3. J

ŞUAN KENDİ REKORUMU KIRDIM 131 TIKLAMA 1587300166 5SANİYEDE
  4. J

Evet arkadaşlar şimdi dünya fare tıklama rekorunu kırdım ciddiyim bu arada saniyede 19 tıklama 5 saniyede 93 tıklama sıkıntı şuki bu benim ne işime yarıcak acun abi beni gör
  5. J

MicroUpdate diye bir uygulama var silemiyorum trojan veya virus olabilir diye düşünüyorum silemiyorum

ben advenced systemcare ın pro versiyonunu fln kurdumm zararlı yazılım olarak gözükmüyo ama toshiba kullanıyorum bu arada dosya konumunun gözükmemesi fln tedirgin ediyo neyse bi deniyim hepsini teşekkürler bu arada
  6. J

MicroUpdate diye bir uygulama var silemiyorum trojan veya virus olabilir diye düşünüyorum silemiyorum

dosya konumunu aç diyorum fake bi adrese yolluyor kendini ayarlamış başlangıçta açılıyor nasıl silebilirim böyle bir yere yolluyor kendisi yok gönderdiği yer C:\Users\Toshiba\Documents\MSDCSC
  7. J

anakartımın desteklediği işlemmcileri nasıl bulbilirim

Saol mehmet abi sadece dedim belki çözümü fln vardır neyse
  8. J

pardon Toshiba Satellite M105-S3041 - Anakart bu
  9. J

amd radeon 6310 hd graphics site adı fln varmı
  10. J

anakartımın desteklediği işlemmcileri nasıl bulbilirim yardım!!!!!
  11. J

işlemci

https://urun.n11.com/islemci/intel-pentium-4-300-1m-800mhz-lga-775-islemci-P312401655?icid=990006_prudsys_ordersuccess&recId=k7x7evm8-6cxytxcryrs-S.W_BASK-1bv6erv burdan bi işllemci almayı düşünüyorum 3ghz şuanki 1.3 ghz 2 çekirdekli geçici olarak taktım 2. el fiyatına bakıyorum çok ucuz bi...
  12. J

Laptop Leptop windows etkinleştirme kodu yanlış

şimdi herkeste ürün kimliği böyle olur 00000.00000.00000.00000.00000 ama bende 00000.aaa.0000000.00000 böyle internet cafeci yeni windows kurmuş orjinal onda sıkıntı yok ama 32 bit kurmuş güncel oyunlar 64 bit ne yapmam lazım 64 bit nasıl yaparım yardımcı olun
Top Bottom