Arama sonuçları: *

1. mortemeyn

3514 TL Arctic Liquid Freezer III 420mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Bende de LT720 var i9 a dayanamıyor.
  2. mortemeyn

🔥İndirim 🔥LG Lg 24” Ultragear 24GS65F-B 4899 TL🔥

Tamam da bu mantıkla bende bunun LG olmayanını aldım ya deyim. Bir tek sizin aldığınızla benzerliği LG olması galiba.
  3. mortemeyn

🔥İndirim Disney Frozen Elsa -> 386TL

https://amzn.eu/d/18nEzwY Çocuğu olana küçük kız kardeşi olanlar için hediye almalık iyi fiyat.
  4. mortemeyn

KONUYU SİLİN !

Bilgi paylaş laf eden mi var valla. Boşa trip atıyon eşim misin ne çekicem tribini. İstersen hesabını sil banane.
  5. mortemeyn

KONUYU SİLİN !

Anlayın diye oyun mu çevirilir? “Büyük Araba Hırsızlığı 6” bak nasıl güzel oldu demi. Nasıl anlaşılsın böyle?
  6. mortemeyn

KONUYU SİLİN !

Yapta özel isimleri çevirmeseydin. Niye rahatsız olucam. 1727873047 Neyden rahatsız oldun uyardım. Oyun adına bak saçma gözüküyor. Çeviri yapmana laf eden yok. 1727873069 Oyun adlarına bak normal mi sence?
  7. mortemeyn

KONUYU SİLİN !

Kara Efsane: Wukong Birlikte Zincirlenmiş Zindanda Taşınan F1® Yöneticisi 2024 Donmuşpunk 2 Savaş Tanrısı Ragnarök Bir zamanlar insan Star Wars™ Kanun Kaçakları Fırtına kapısı Bir konu açıyorsanız bari ctrl c ctrl v yapmayın. Çeviriye yaptırdınız tamam da oyun adlarını düzeltin bari.
  8. mortemeyn

1 Maç lol kaç mb yer?

1 maç 40dk 30mb civarı yiyor.
  9. mortemeyn

Çözüldü✓ AMD Radeon 24.9.1 güncellemesi ayrıntılar yok AMD sitesinde

Donmuşpunk 2 xd çeviri ile çevirip her yere ctrl v yapmasan mı artık
  10. mortemeyn

Yardım Uyarıdaki imei numarası bulunamadı?

Sorun ne anlamadım? Imei numaran kayıtlı değil işte yurtdışı ürünü ya hani.
  11. mortemeyn

10 metre Ethernet kablosu önerisi

https://amzn.eu/d/4k8MQES şunun 10 metresi vardı bulamadım bende var çok iyi incecik telefon şarj aleti gibi hatta daha esnek standart ethernet kabloları gibi hantal değil.
  12. mortemeyn

🔥İndirim İphone 16 Pro Max 99,999₺🔥16 Pro 82.999₺

Onu da bir zahmet ben düşünmeyim. Ülkeden doları boşver ben çıkıyorum 1 ay sonra sonunda.
  13. mortemeyn

Yardım XDRİVE İADE YARDIM PLS

IKEA Markus al geç. PC den çalışıyorum 8 saat iş civarı PC deyim eskiden sırt ağrılarım vardı geçti. Oyuncu koltukları çok iyi olmuyor bence.
  14. mortemeyn

🔥İndirim İphone 16 Pro Max 99,999₺🔥16 Pro 82.999₺

Bu fiyata araba varsa atta alalım
  15. mortemeyn

Yeni ekran kartı aldım sizce iyi mi

4500TL ye almış millet de sanki adam battı açıkta kaldı gibi evet pahalı almışta sizin paranızla mı aldı aşağılıyorsunuz? 1727708823 Özelden atta 5 tane çekiyim 2.elden
  16. mortemeyn

Yeni ekran kartı aldım sizce iyi mi

Link atsana alıyım.
  17. mortemeyn

SORUM BASİT CAPCUT VS CLİPCHAMP

Anladım yanlış anlamışım.
  18. mortemeyn

SORUM BASİT CAPCUT VS CLİPCHAMP

6 ay ne yaptın. After Effects bile o kadar sürmez öğrenmesi sonrası tecrübe zaten.
  19. mortemeyn

165 FPS VİDEOMU HANGİ PROGRAM İLE EDİTLEYEBİLİRİM

Bende çok basit soru soruyorum. Nereye yükleyeceksin? Üslubumu bozdurma. 1727670708 Çoğu sitede destek yok zaten. Nereye yüklerse otomatik 60FPS gibi güncelleyecek. 1727670748 Tamamda desteği yok Youtubenin FPS otomatik düşürülecek.
  20. mortemeyn

❌İndirim Bitti! DJI Action 2 Magnetic Protective Case Koruyucu Kılıf Siyah -> 49,99TL

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_dji-action-2-magnetic-protective-case-koruyucu-kilif-siyah-1222759.html?utm_source=new%20owned&utm_medium=ema-other%20email&utm_term=appshare&utm_campaign=appshare Normalde fiyatı 517TL Trendyolda DJI Türkiye satıyor fiyat hatası yada klasik arada...
Top Bottom