Arama sonuçları: *

1. SemihAksoy

Türk Telekom Bayisinden Fiber Kablo Alabilirmiyim

Ben Yanlış Anlamışım Türknet Farklı Söylüyor Türk Telekom Ayrı Söylüyor Ondan Dolayı Kafam Karıştı Sağol Yardımcı Olduğun İçin Forumdaki Arkadaşlar Farklı Teşekkürler
  2. SemihAksoy

Türk Telekom Bayisinden Fiber Kablo Alabilirmiyim

Oturduğum Evde Türk Telekom Fiber Var Ama Fiber Kutuya Kadar Geliyor Sonra Bakıra Dönüştürlüyor Ben Türk Nete Geçiş Yapıcam Bunu İçin Daireme Fiber Kablo Çektirmek İstiyorum Fiber Kabloyu Türk Telekomdan Ücretsiz Alabilirmiyim
  3. SemihAksoy

Binamda Fiber Kutusu Bulunmakta Ama Binamda Fiber Yok Gözüküyor

Turknet Forum Sayfasından Aldığım bir cevap 2 resimdeki şeyi bakarak yazdı bu yazıyı
  4. SemihAksoy

reis keşke bende anlasam ya deli oldum garip bi durum var biri türknet diyor bayiye git kutu aktifmi oğren diyor diyeri diyor bana kutu aktif ama turknet sistemi ögncel deildir diyor ne yapacağımı şaşırdım büyük ihtimalle şuanda benim bulunduğum yerde bakır kabloya dönüş var aşğıdaki kutuda...
  5. SemihAksoy

Şuanda Türk Telekom Bayisinden Geliyorum Bana Dedikleri Bizimle Alakası Yok Turknet Kendi Altyapı Sorgulamasını Güncellemesi Lazım Dediler Şimdi Sitesinden Şikayet Başvurusu yapıcam
  6. SemihAksoy

ÇİFT EKRAN Kartı İçin Yapmam Gereken

yok değil ben ikinci monitor aldım ama dvi girişi yok hdmi var sadece ondan dolayı takmak istedim ama anakart okumuyor onu 1635604849 http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-990fxa-d3rev_10#kf anakart bu 1635604943 yoksa satıcıcam kuzenim bana vermişti pc yeniledi bende ikinci monütör...
  7. SemihAksoy

yok taktım ben ikisinide ama gtx1060 tan sadece görüntü aldım ikisini bir kullanamıyorum galiba emin deilim anakart okumuyor gtx1060 taktığımda çift monütör için kullanıcam gt710
  8. SemihAksoy

GTX 1060 Kartım var Yanına GT710 TAKARSAM Çalışırmı.
  9. SemihAksoy

Türk Telekom Fiber Geleli 2 sene Oldu Türk Telekom Fiber İstemiz halde Bakır kablo ile bağlantı yaptı fiber kutuyu aktif etmedi arasamda bana saçma şeyler söylüyorlar. ben sitede yaşıyorum bu nedenle türkcell süperonline bizi bağımlı hale getirdiler şuanda türkcell alt yapımı yapıyor tam...
  10. SemihAksoy

Hakan Bey TurkNETli olmak için Ben Türk Telekomlumu Olmam lazım Benim Odama Kadar Şuanda Fiber Kablo Çekili Ama Dediğiniz gibi Kutu Pasif nasıl Aktif Hale Getiricem 1635603565 Türk Telekom müşteri hizmetine bağlanamıyorum Açmıyorlar
  11. SemihAksoy

TurkNet'i Aradım Binanızda Kutu Var diyosunuz Ama Sistemde Biz Fiber Yok Olarak Gözüküyor Dediler Türk Telekomla Görüşünüz dedi Tam Olarak ne yapacağımı anlamadım 1635603212 Kısacası Binamda Fiber Yok Gözüküyor Binada Herkes Turkcell Süperonline Kullandığından dolayı Biraz Türk Telekom Müşterisi...
  12. SemihAksoy

Merhaba Arkadaşlar Şuanda Türkcell Süperonline Kullanıyorum Tahahüüt Bitimine Çok Az kaldı Bende Denemek İçin TurkNET Geçiş Yapacaktım Ama Adresime Yazdığımda Fiber Gözükmüyor Müşteri Hizmetlerini Aradığımda Türk Telekomla Görüşmeniz Gerekli Dedi Ne Yapacağımı Tam olarak Bilemiyorum Yardımcı...
  13. SemihAksoy

Pubg Lıte Wındows Defender Güvenlik Duvarı Bu Uygulamaların Bazı Özelliklerini..

Bir Bilgilendirme Ekranıdır Bağlantı Atabilmeniz İçin Sunuculara istek için tcp veya udp bağlantısı için izin verirsiniz. erişime izin vermeniz yeterli olacaktır oyunu oynayabilmeniz için
  14. SemihAksoy

HYPER SCAPE BAŞLAMIYOR

kusura bakma açık kalmış
  15. SemihAksoy

HYPER SCAPE BAŞLAMIYOR

1615562509 OYUNU YENİ YÜKLEDİM BÖYLE KALIYOR 1615562512 OYUNU YENİ YÜKLEDİM BÖYLE KALIYOR
  16. SemihAksoy

Ücretsiz Windows 10 Etkinleştirme!

bu keyleri microsoft kendisi veriyor zate https://docs.microsoft.com/en-us/windows-server/get-started/kmsclientkeys
  17. SemihAksoy

PC ekran kartım görüyor sonra kapanıp ekran kartını tanımıyor

anakarttım asus prime b250m-k bios 0605
  18. SemihAksoy

PC ekran kartım görüyor sonra kapanıp ekran kartını tanımıyor

bilgisayarım asus rx570 ekrn kartım var aniden güç kesilip tekrar açtığımda sadece vgadan görüntü alabiliyorum anakarttan sorun nedir acaba
  19. SemihAksoy

kasa çalışıyor ama ekran hiç görüntü gelmiyor

ramleri yeni aldım 1 ay daha oldu olmadı bilmiyorum deiştirdim denedim 1615289252 tek açmayı denedim
  20. SemihAksoy

kasa çalışıyor ama ekran hiç görüntü gelmiyor

garantisi bitti vatanadan aldım eski ram varken götürmüştüm servise ram tak cıkar düzelir diyordu ama bu yeni ramlerde takıp çıkarsamda gelmiyor 1615288708 ekran kartı kendini korumaya alıyor demişti 1615288740 ama ekran kartı fanları dönmemesi lazım diye biliyorum benimkinde dönüyor
Top Bottom