Arama sonuçları: *

1. KutsaLaz

Dying Light 2 Bugu(Epic)

Oyunu epic üzerinden satın alıp kurdum ama ekranın sol köşesinde resimde gördüğünüz kare eklendi ve mouse1 bastığımda beyazadönüyor oyunun ambiyansını bozuyor nasıl düzeltebilirim?
  2. KutsaLaz

Güncellemeden sonra ses sorunu

Merhaba dün Windows güncellemesi yaptım ve laptopu kapatıp evden çıktım laptopumu bu sabah açtığımda ne kulaklıktan ne hoparlorden ses gelmiyordu oyunlardada sesi fullememe rağmen ses az geliyordu Opera üzerinden video oynattığımda ses gelmiyor ama googledan oynattığımda geliyor, dc de odaya...
  3. KutsaLaz

Monster Abra A5 Laptopumu servise gönderip Ekran kartını yükseltebilirmiyim?

Arkadaşlarım 3050 Kullandığım için beni zorbalıyor henüz garantisi bitmemiş laptopumu servise gönderip yükseltme talep edebilir miyim?
  4. KutsaLaz

Asus Kulaklık Önerisi

750tl bütçem var kararsız kaldığım bazı modeller var Görünüş olarak Razer Blackshark V2 X(710TL) gerçekten güzel ama Donanım arşivinin yeni videosunda gördüğüm Asus Tuf Gaming H1 oldukça güzel fiyatlı(619TL) ama Asus Tuf Gaming H3(539TL) kulaklığı gördükten sonra iyice çelişkiye düştüm sizce...
Top Bottom