Arama sonuçları: *

1. H

power supply im ile ekran kartı uyumlu mu?

onun farkındayım fakat nasıl çoğaltamam lazım onu merak ediyorum. Molexten 6pin dönütürücü mü almam lazım? Yoksa 8pini 14 pine çeviren çeviriciler var onlardan mı?
  2. H

bilen yokmu?
  3. H

merhabalar, elimdeki psu nun girişleri resimdeki gibi. rx 580 ekran kartı almayı düşünüyorum.8+6 girişi var. Galiba coğaltıcı almam gerekli.pcıexress girişi için mi çoğaltıcı almalıyım yoksa molexten mi?
  4. H

2.el sistem alicam ederi nedir

merhabalar,ikinci el kasa alicam ryzen 5 3600 GT1030 16GB ram 240gb SSD 240gb HDD 5.5k diyor. eder mi? sizce
  5. H

4500tllik sadece kasa önerisi

merhaba, 2.el bir bilgisayar toplamak istiyorum. ryzen5 1600 :1400tl gt1030 :900tl Gigabyte A320M-H :350tl 16gb ram hyperX :750tl 2fanlı boş kasa :400tl 500gb m2 ssd :600tl extra olarak 1.5k civarına 144hz monitör buldum onu alıcam nasıl bir sistem olur. valorant oynuyorum sadece benim için en...
  6. H

4000tllik kasa onerisi

help me
  7. H

4000tllik kasa onerisi

hocam tek amacim valoranti guzel fps ile oynamak :) hocam tek amacim valoranti guzel fps ile oynamak :)
  8. H

4000tllik kasa onerisi

merhabalar, 5.5k butcem mevcut bunun 1.5k si ile 144hz 2.el bi monitor almayi dusunuyorum.kalan 4k ile valorantta 144hznin altina dusmeyecek 2.el bi sistem bulunabilirmiyim sizce.kulaklik mouse ve klavye mevcut bende. ek olarak gozume takilan bi sistem var gt1030 i5 6500 8gb ram bu sistem...
  9. H

pc de mikrofon ve ses kalitesi düşüyor

merhabalar,bilgisayarda kullanmak icin logitech g333 aldim fakar kulakligi telefona taktigimda ses kalitesi ve bass lar daha iyi mikrofon cok iyi ses alirken pc ye taktigimda ses kalitesi ve basslar dusuyor,mikrofon zor ses aliyor,cozumu varmidir
  10. H

bilgisayar update oneri

2k civari verebilirim,2.el olabilir parcalar
  11. H

bilgisayar update oneri

merhaba suanki sistemim; gt1030 ekran karti h55kbl anakart i5 660 3.3ghz işlemci 8gb ddr3 ram 250gb ssd 1tb hdd sistemi yukseltmek istiyorum nereden baslamam gerekir?
  12. H

işlemci değişimi sonrası donma

merhaba, i5 660 işlemcimi i5 760la değiştirdim. degistirdikten sonra 2defa pc dondu hicbirseye tepki vermedi.butondan kapatma zorunda kaldim.islemciyi 2.el olarak almistim.acaba islemcide bi sikintimi var yoksa islemciyi degistirdikten sonra yapmam gereken bi islem mi vardi?
  13. H

4k ya sistem onerisi

4k butce ile 2.el olarak monitor klavye mouse dahil sistem toplayabilirmiyim.pc pubg de dusuk ayarlada 80+fps vericek sekilde
  14. H

sistem guncellemek hk.

hocam onu yapmam icin anakart ve rami degistirmem gerekiyor.bende oyle yapmak istiyorum ama suan durumum musait degil maalesef.ileride insallah
  15. H

sistem guncellemek hk.

lga1156 soketi icin onerebileceginiz baska islemci varsa oneriyede acigim. i7 875k daha iyi galiba fakat bulamadim hic
  16. H

sistem guncellemek hk.

help me
  17. H

sistem guncellemek hk.

8gb ram ddr3
  18. H

sistem guncellemek hk.

oncelikle merhaba sistemimde gt1030 ve intel i5 660cpu var islemcim dusuk kaliyor islemcimi intel i7 870 ile guncellesem fark yaratir mi? misal suan pc pubg de dusuk ayarlarda 60fps civari veriyor fakat cok fazla drop yiyor,bu duzelir mi? tesekkurler
  19. H

aldığım sistem işimi görürmü?

izoly marka 21.5 inç monitör rampage km-rx9 klavye rampage smx r89 mouse lecoo ht401 kulaklık ve yukarda yazdığım kasa
Top Bottom