Arama sonuçları: *

1. Kadir0202

Türknet mi Millenicom mu?

Merhaba Türknet'de altyapı sorgulama yapınca 11mbps Gözüküyor Millenicom'da ise 27mbps Millenicom nasıl önerir misiniz yada türknet'de yanlışlık olabilir mi çünkü aşağı komşumuz türknet kullanıyor ve 45mbps alıyor bilgi verir misiniz
  2. Kadir0202

Hangi laptopu almalıyım

https://ty.gl/cnj66hc şu nasıl kanka
  3. Kadir0202

Hangi laptopu almalıyım

Arkadaşlar 8 9 civarı bütçe var masaüstü al demeyin masaüstü var bunu 2. pc olarak alacağız 8 9k arası güzel laptop önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler 🙏
  4. Kadir0202

Arkadaşım 40 Mb internet alıyor Türknetten Fakat Ben altyapı Sorgulama yaptığımda Altyapı yok diyot

nerden bakabilirim net olarak? bilen arkadaşlar yazabilirmi
  5. Kadir0202

Ekran Kartı sıkıntı çıkarır mı?

reis sorun olmaz fakat işlemci ram vs boş olur değilmi ? boşuna o kadar yüksek olur
  6. Kadir0202

Ekran Kartı sıkıntı çıkarır mı?

işlemci ram vs iyi ama ekran kartı rx 550 2 gb sıkıntı çıkarırmı arkadaşım almiş ta
  7. Kadir0202

Medusa vs AlphaX - Hangisini almalıyım?

Gamepower medusa mı yoksa rampage alpha x mi hangisini önerirsiniz
  8. Kadir0202

Kulaklık önerisi?

Bütcem 200 250 arası rampage comfy sizce nasil ?
  9. Kadir0202

Deniz e gitmek için uygun sıcaklık nedir?

"KONU DIŞI" Ne demek pek anlayamıyosun galiba?
  10. Kadir0202

Deniz e gitmek için uygun sıcaklık nedir?

Debiz için 25 26 derece sıcaklık soğukmudur?
  11. Kadir0202

Turknet almalımıyım ?

Altyapi sorguladigimfa 22mbps gorunuyor ne hiz alirim download upload?
  12. Kadir0202

Turknet almalımıyım ?

Reis senin altyapi sorgulandığında ne kadar cikiyor ve ne hiz aliyorsun 22mbps altyapi destekliyor ne hiz alirim ?
  13. Kadir0202

Turknet almalımıyım ?

Turknette altyapı sorguladığımda 22mbps çıkıyor benim alacağım hız nedir? Ve adsl mi yoksa vdsl mi bağlarlar şuanki internetim çok kötü birde geç bağladıklarını söylüyorlar sizce ne kadar hiz alabilirim
  14. Kadir0202

Kasa Toplamak İstiyorum

Reis imkanın varsa k Reis imkanın varsa kasa al fakat satma. Laptop alacaksan da şimdi al kasayi satmakla ugraşma
  15. Kadir0202

Kasa Toplamak İstiyorum

İmkanın varsa kasa al ve satma ha illa laptop alacaksan şimdi al sonra satmakla felan uğraşma bide pc gec gelir laptop u direkt gidip alirisin
  16. Kadir0202

iki 8 gb mi tek 16 gb mi

8x2 de ramlerin performansını daha iyi alırsın!
  17. Kadir0202

PC ALDIĞIM YERE GÜVENMELİ MİYİM

Tanıdığin bu işlerden anlayan varsa onunla git internetten de alabilirsin fakat şuan bence hiç bilgisayar sırası değil hele ki intenretten almak çok saçma kargo vs. Çok sıkıntı yaşarsın bu korona virüs geçtikten sonra internetten alsan daha iyi olur
  18. Kadir0202

Hangi monitörü tercih etmeliyim

1000 2000 tl arası bi monitör lazım öneriniz nedir ve sistemim dadg2 önerilerinizi bekliyorum.
  19. Kadir0202

İnternetim çok yavaş türknete geçsem artarmı lütfen açıklama okuyun

21 mbps olarak görünüyor fakat upload 1 mbps alabiliyormusum 1 mbps de cok az ya
  20. Kadir0202

LAPTOP ISINMA SORUNU

2 adet kalın kitabı laptopun soluna ve sağına koy ortası boş kalsın birde öyle dene.
Top Bottom