Arama sonuçları: *

1. selcukozcelik34

Yardım İKİ MONİTÖRDEKİ RENK FARKI

monitör üzerinden de nvidia üzerindende baktım olmuyor göz kararı olacak bir şey değil renkler tamamen farklı çıkıyor ana monitörde mavi olan kısım 2. monitörde yeşile çalan bir renk olarak gözüküyor ben anlamadım bu muhabbeti.
  2. selcukozcelik34

Hocam sen benim derdimi anlamadın bence. Ekranları yinele diyince nasıl aynı renkleri gösterebiliyor peki?
  3. selcukozcelik34

Anladım hocam ama bu benim için bir lüks değil edit işleriyle uğraşıyorum doğru rengi görmek zorundayım bunları eşleyemezmiyim?
  4. selcukozcelik34

Yok hocam panel farkı illaki vardır onu farkederim ama bendeki problem ekranları genişlet diyince oluyor ekranları yinele diyince iki moınitördede renkler gayet aynı gözüküyor.
  5. selcukozcelik34

Selamlar benim Monster marka dizüstü bir pc var dün asus marka bir monitör ödünç aldım arkadaşımdan. Ancak bağlayınca renkler acayip farklı gözüküyor. Ama şöyle garip bir durum var bu problemi "bu ekranı genişlet" seçeneğini seçince yaşıyorum "bu ekranları yinele" seçeneğine basınca iki...
  6. selcukozcelik34

Çözüldü✓ 30000 TL PC ÖNERİR MİSİNİZ?

Selamlar bir genç kardeşimize bilgisayar alacağız monitör ve diğer ekipmanları hazır lakin bilgisayarın kendisi yok hazır sistem ve toplama bir bilgisayar öneriniz var mı?
  7. selcukozcelik34

Çözüldü✓ LAPTOP İÇİN SOĞUTUCU ARIYORUM!

hocam attıklarınız iyi amma şöyle fışıklı mışıklı önerebileceğiniz var mı?
  8. selcukozcelik34

Çözüldü✓ LAPTOP İÇİN SOĞUTUCU ARIYORUM!

Yeni Monster laptop aldım ısınmayla ilgili problemim yok lakin ilerisi için setup kuruyorum nette bulduklarım çok dandik hissetiriyor (media markt,vatan v.b) tavsiye edebieceğiniz iyi bir soğutucu var mı bütçe çok önemli değil.
  9. selcukozcelik34

Çözüldü✓ VİDEO PRODÜKSİYON İŞLERİ İÇİN TOPLAMA PC 40.000 TL

Video işleriyle uğraşıyorum premier pro ve after effects te kasmayacak bir sistem istiyorum öneriniz varmıdır?
  10. selcukozcelik34

Çözüldü✓ MSI Anakart Tavsiyesi

MSI bir sistem topluyorumda anakart konusunda kararsız kaldım. Sistem parçalarım kısaca şöyle (İ7 12700K-RTX 3080 Ti- CORSAİR 32GB RAM) görsel olarakta güzel gözüken bir anakart istiyorum tavsiyeleriniz neler?
  11. selcukozcelik34

premier proda video kopyalama

Alt tuşuna basarken kopyalamak istediğin videoyu seç ve mouse ile istediğin yere taşı.
  12. selcukozcelik34

Çözüldü✓ MSI Sistem toplama (Max 50K)

Yes Brooooo:cool::cool: 1656427137 Bilim adamıda olsa kendini cahil görenin herzaman öğreneceği çok şey olurmuş.(y)
  13. selcukozcelik34

Yav o kadar uğraştım sisteme 3060 tan fazlasını koyamadım sen 3080 ti 12gb koydun ve daha ucuza geldi helal olsun çok teşekkür ederim.:peped:
  14. selcukozcelik34

İçerisinde i7 12700k kesinlikle MSI parçaları ve Nvidia Ekran kartı olsun MSI Monitör dahil bir sistem öneriniz varmı? (Not: Hem iyi derecede edit hemde oyun oynamak için)
  15. selcukozcelik34

Çözüldü✓ Sizce Bu Sistem Mantıklımı? (Max 55K Bütçe)

Çok teşekkürler arkadaşlar ben mesajı aldım:ROFLMAO:(y)
  16. selcukozcelik34

Mantıklı hocam çok teşekkürler birde öyle deneyeceğim(y)
  17. selcukozcelik34

Olsun be birazcık hassas olduğum bir konu(y)
  18. selcukozcelik34

Peki parçalar uyumlu mu? birde onu sorayım?
  19. selcukozcelik34

Benimkinin içinde monitör ve windows key felanda varm ama?
Top Bottom