Arama sonuçları: *

1. Zinnia Shivaheld

OEM Windows'da Parça Değiştirme

Arkadaşlar selamlar uzun zamandır bir PC toplamayı planlıyorum fakat şöyle bir şey aklıma takıldı ben PC'yi internetten parça parça toplayacağım ve Windows'u ise OEM olarak alıp hiç uğraşmadan full kullanmak istiyorum ama sonraki zamanlarda PC'nin parçalarını değiştireceğim bu parçalar sadece...
  2. Zinnia Shivaheld

OEM Windows yüklü PC'de Parça Değiştirme

Arkadaşlar selamlar uzun zamandır bir PC toplamayı planlıyorum fakat şöyle bir şey aklıma takıldı ben PC'yi internetten parça parça toplayacağım ve Windows'u ise OEM olarak alıp hiç uğraşmadan full kullanmak istiyorum ama sonraki zamanlarda PC'nin parçalarını değiştireceğim bu parçalar sadece...
  3. Zinnia Shivaheld

Öneri 500 TL ye klavye önerisi

Rampage Kb-r101 Impressive veya Gamepower Katana RGB Red Switch bunları öneririm güzel klavyeler ve senin istediğin şeyler de var
  4. Zinnia Shivaheld

700 TL ye klavye önerisi

Rampage Kb-r101 Impressive bu klavyeye bakabilirsin senin dediğin bütün şeyleri karşılıyor
  5. Zinnia Shivaheld

Hangi Telefon Alınabilir?

Evet olabilir benimde kuzenim İOS kullanıyor fakat Android'te geçmek istiyordu olabilir.
  6. Zinnia Shivaheld

teşekkür ederim önerin için
  7. Zinnia Shivaheld

Telefonda fazla işlerim olur ve yanı sıra oyun vs. de baya oynarım o yüzden güçlü bir telefon olmasını istiyorum ve bu kadar para söylememin bir sebebi de 1 kere alayım çok uğraşmayayım diye. Ve grafik tasarım bölümünde okuyorum fotoğraf vs. güzel çekmeli yani bütün işlerimi halletmeli.
  8. Zinnia Shivaheld

teşekkürler
  9. Zinnia Shivaheld

Önerin için teşekkürler
  10. Zinnia Shivaheld

Peki teşekkürler
  11. Zinnia Shivaheld

10.000₺ evet pahalı zaten bende altı olsa iyi olur dedim. Ama tam olarak o para benden değilde başkasından çıkacağı için bir yandan çokta virşey yok ailemde buna tamam dedi.
  12. Zinnia Shivaheld

Yeni bir telefon alacağım fakat çok kararsızım. Herhangi bir telefon önerebilirsiniz ama 10.000₺ altı olsa iyi olabilir ve İOS Android fark etmez. Ama şunu da söyleyeyim Android'te daha yatkınım ama gene ikisinden de önerebilirsiniz.
  13. Zinnia Shivaheld

9 Volt Pil İle 3 Çipli Led Çalışır mı?

Peki teşekkürler
  14. Zinnia Shivaheld

Uzun süre açık tutmasına gerek yok ara sıra açarız zaten.
  15. Zinnia Shivaheld

Samsung 980 düz 1tb alınır mı?

Samsung SSD'ler baya iyi alabilirsin. Ve bence fiyatını hak ediyor
  16. Zinnia Shivaheld

seagate harddisk alınır mı? ?

bence Seagate iyi bende Seagate alacağım ama gene de hangisini istiyorsan alabilirsin.
  17. Zinnia Shivaheld

Öncelikle teşekkür ederim yardımcı olduğun için. Prize bağlayabilirim fakat kapı isimliği yapacağım için priz uzatırsam iyi durmaz o yüzden uzatmıyorum. Ama iyi bir alan ayarlayabilir isem prize bağlayabilirim.
  18. Zinnia Shivaheld

3 çipli ledler ile bir sistem yapacağım. Yaklaşık 70cm civarı bir led kullanacağım ve bu sistemi kablo ile bağlanmasını istemiyorum. Ve benim aklımdan bunları pil ile çalıştırmak geldi. 9 volt pil ile bu ledler çalışır mı veya başka bir şey ile çalışır mı? Örneğin powerbank, tekrar şarj...
  19. Zinnia Shivaheld

9 VOLT PİL 3 ÇİPLİ LEDLER'İ ÇALIŞTIRIR MI?

3 çipli ledler ile bir sistem yapacağım. Yaklaşık 70cm civarı bir led kullanacağım ve bu sistemi kablo ile bağlanmasını istemiyorum. Ve benim aklımdan bunları pil ile çalıştırmak geldi. 9 volt pil ile bu ledler çalışır mı veya başka bir şey ile çalışır mı? Örneğin powerbank, tekrar şarj...
Top Bottom