Arama sonuçları: *

1. -Mehmet-

🔥İndirim Temu alınabilecek ürün listesi🔥 🔥

bence fazla bir limit değil ya olsun o kadar yurtiçinden gelmiyor sonuçta :D
  2. -Mehmet-

bu sayfa güvenilir mi?

Hazır sistem alsana buralardan alacağına
  3. -Mehmet-

Aliexpress tarzı alışveriş sitesi hocam 1719413953 Toplu alışveriş yapan ve ürünleri teslim edilen arkadaşlar konu altına son durumu ve sorun olup olmadığını yazarsa sevinirim. Ona göre bizde sipariş geçelim :)
  4. -Mehmet-

Hangi ssd yi kullanmalıyım?

dram vs bütün standartları destekliyor , pcı 4 tarafındaki en iyi ssd lerden birisidir zaten sisteminizi ona kurun performanstan ödün vermeyin 👌
  5. -Mehmet-

sabitlediğim konuda yazıyor hocam.
  6. -Mehmet-

Hangi ssd yi kullanmalıyım?

990 pro
  7. -Mehmet-

Gamegaraj Kraken 7A hazır sistem alınır mı?

Ekran kartı İNNO3D seçilebilir onun dışında parçalar güzel. Bunlara da bi bakılabilir 6000 lira farkla 4080 superli de sistem de var. https://www.qp.com.tr/qp-pch-allstar-v2-amd-oyun-bilgisayari...
  8. -Mehmet-

@GirayHan hocam toplu gönderiyorlar ama garanti olsun diye 5 adetten fazla almayı tavsiye etmem demişti , gümrükte kalır mı bilmiyorum maalesef.
  9. -Mehmet-

🔥İndirim Metal Uçlu Kalem Seti vergi dahil 574 TL🔥 🔥

yorumda çok ağır değil fazla yormuyor demişler bilemedim valla. Yanlış hatırlamıyorsam linkler arasında bahsettiğiniz uçların bulunduğu setler olması lazım.
  10. -Mehmet-

Arkadaşlar geçen konusu açılmıştı herkese kupon dağıtıyorlardı ve ücretsiz gönderim avantajı vardı , ürün listesi soranlar gördüm biraz inceledim alınabilecek ürünlere baktım liste hazırladım , hala kupon dağıtıyorlarsa vergi parasını kuponla karşılamış olursunuz. Yüksek vergi binmemesi için çok...
  11. -Mehmet-

🔥İndirim Temu Alınabilecek En Avantajlı Ürünler

bunlarda vergi olayı nasıl oluyor ? Sepete ekliyorum direk indirimli fiyatı gözüküyor ekstra vergi parası eklenmiyor.
  12. -Mehmet-

Yurtici kargo problemi

paketi açtırmazsa diye bir şey yok kontrol amaçlı açabilirsin. Zaten onun önemli kargo olduğunu biliyorlardır kargocudan beklemesini rica et hızlıca paketi aç kullanıma engel ciddi hasar var mı kontrol et varsa tutanak tuttur geri gönder yoksa teslim al.
  13. -Mehmet-

🔥İndirim Metal Uçlu Kalem Seti vergi dahil 574 TL🔥 🔥

Amazon fırsat ürünü kampanyasında vergi dahil 574 TL🔥 🔥 2 Metal Kalem fiyatına set veriyorlar Türkiye de kolay bulabileceğiniz bir fiyat değil kaçırmayın. Link👉...
  14. -Mehmet-

Zalman psu alınır mı?

Evet alınır. Hangi modeli ?
  15. -Mehmet-

Gaming kulaklık önerisi

https://www.trendyol.com/havit/gamenote-h2002p-rgb-7-1-usb-mikrofonlu-siyah-gaming-oyuncu-kulakligi-p-377558687?boutiqueId=61&merchantId=147035&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.18
  16. -Mehmet-

Çözüldü✓ Gamepower Kai titanium vs havit gamenote h2002p ?

ses kasması gayet başarılı sanal 7.1 özelliği var. Müzik konusunda bas seven biri olarak yeterli bulmadım maalesef. Ama müzik dinlemesi keyifli. Sürücüleri baya büyük sesi bozmadan çok yüksek seviyelere çıkabiliyor. Şuan 24 de kullanıyorum mesela ne fazla ne az tam kıvamında👌
  17. -Mehmet-

Çözüldü✓ Gamepower Kai titanium vs havit gamenote h2002p ?

kaliteli mikrofon dedin gamepower elendi zaten. Neredeyse bütün kulaklıklarında dip ses sorunundan şikayet eden çok. H2002P kullanıyorum 1 yıldır gayet memnunum bir sorun yok şimdilik.
  18. -Mehmet-

Ryzen 5 7500F mi 8400F mi?

7500f
  19. -Mehmet-

Arc a750 sıcaklık fazlamı

Biraz ısınmış oda klimasızsa bu aylarda normaldir. Kasa hava akışını kontrol edin temperli cam varsa açık kullanın 1719353442 Gaming gecesinde bende ilk defa duymuştum ama bilinmedik bir marka değilmiş hocam arkadaşlar bilgilendirdiler.
  20. -Mehmet-

Bu monitör nasıldır ?

markayı hiç duymadım ama buna benzer 4k çözünürlükte daha ucuz samsung bir monitör vardı onu bi araştır.
Top Bottom